Політика   • 3 липня 2018 року, 21:143534

Секрет приєднання – земля 230 га земель Павшина – ласий шматок для мукачівської влади

Секрет приєднання  – земля 230 га земель Павшина – ласий шматок для мукачівської влади

Павшино вирішило приєднатись до Мукачева, повіривши обіцянкам, прописаних у Меморандумах та заявах міської влади. Там  записано, що, нібито,  мають зробити для громади села, якщо вона створить з містом ОТГ.  Звісно, що всі обіцянки солодкі,  однак, чи такою виявиться реальність?

Насправді, є один секрет термінового приєднання: земля села Павшино. Після створення ОТГ нею на власний розсуд зможуть розпоряджатися мукачівські чиновники.

Мова йде про 230 га (!!!) земель, вартість цього «шматочка» – щонайменше 200 мільйонів гривень. Половини цих грошей, 100 мільйонів, вистачить сповна, аби вирішити всі проблеми, які зараз має село. Іншу половину, – 100 мільйонів, можна тримати на депозиті в державних банках. Ціна такого кроку – ще додаткові 10 мільйонів у казну села.

Окрім того, на даний момент село має чимало пропозицій від інвесторів. Якщо вони та інші  підприємці розмістять своє виробництво на землі, купленій в громаді, відповідно і сплачуватимуть податки у бюджет села, будуть створені робочі місця та створені нові перспективи для місцевих людей. Цілком реально, що місцевий бюджет може збагатитися  ще на 10 мільйонів щомісяця. Не складно порахувати, що прибутки за рік складуть захмарну суму для сільської скарбниці ( це додаткові 100 мільйонів на рік ).

Наразі ж, після приєднання, принаймні у перші два роки, павшинці не будуть мати свого представництва у міській раді, селяни за гектар землі будуть платити щонайменше 2 тисячі гривень, у 5 разів виросте вартість реалізації тютюну та алкоголю для підприємців, жителі платитимуть за воду 20 гривень, - ціни на комунальні  будуть на рівні Мукачева.

 Тільки от цю правду чомусь ховають від жителів села, розповідають їм про «казкові» вигоди, які вони отримають, якщо приєднають до Мукачева. Насправді, все до банального просто – Мукачеву (його чиновникам) потрібні павшинські землі, які, після об’єднання в ОТГ, вони зможуть дерибанити  на власний розсуд. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів