Політика   • 5 липня 2018 року, 09:322432 ФОТО

Нардеп Розенблат заявив, що передав музею на Закарпатті шмат бурштину з ящіркою всередині

Народний депутат України, колишній член фракції Блоку Петра Порошенка, а наразі – позафракційний, фігурант резонансної корупційної «бурштинової справи» Борислав Розенблат стверджує, що передав до музею на Закарпатті унікальний величезний шмат бурштину з доісторичною ящіркою всередині.

Відповідними світлинами Б. Розенблат разом із колишнім колегою по партії нардепом Віталієм Гудзенком похизувалися в соцмережах.

Про передачу якомусь закарпатському музейному закладу надзвичайної знахідки з лісів Житомирщини Б.Розенбат повідомив у коментарях до посту з оприлюдненими світлинами у відповідь на запитання, чи не подарує він "це диво музею природної історії". "Залюбки, але він вже поїхав в музей на Закарпаття..." – відповів Б.Розенблат.

В іншому коментарі він підтверджує, що в бурштині – "ящерка".

Також Б.Розенблат каже, що йдеться про цільний шмат бурштину.

У червні 2017 року Національне антикорупційне бюро України розкрило корупційну схему народних депутатів з нелегального видобутку бурштину в північно-західних областях України – Поліському бурштиноносному районі. За словами директора НАБУ Артема Ситника, видобуток бурштину і його подальша реалізація через офшорну фірму сестри Б.Розенблата мали здійснюватись під виглядом рекультивації земель Житомирської області.

11 липня ВРУ зняла недоторканність з Б.Розенблата. У його діях слідство вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництво на загальну суму 280 тис. доларів.

Борислав Розенблат не голосували за проект закону, що передбачає створення в Україні Вищого антикорупційного суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів