Політика   • 17 липня 2018 року, 21:474403

Голова Мукачівської РДА різко відреагував на рішення районних депутатів

Сергій Гайдай назвав рішення районних обранців політичним замовленням.

“Це політичне замовлення. Від кого це йде? Це питання треба адресувати тим, хто приймав це рішення. Я  на зустрічах, де була змова, не був. Але хотів би зазначити, що протягом останніх годин мені висловили підтримку голови сільських рад. Тож життя на цьому не закінчується. Будемо працювати й надалі над  розвитком району", – сказав очільник райдержадміністрації..

Також голова Мукачівської РДА розповів журналісту інтернет-видання “PMG.ua” про питання ремонту районних доріг, яке було головним на сьогоднішній сесії районної ради.

"У Мукачівському районі є 43 дороги місцевого значення. На Мукачівщину на ремонт 38 доріг виділено 18 млн 800 тисяч грн.  Без жодних консультацій з районом. Причому нема  серед них доріг на Синяку і до Завидова. Чому? Не знаю. Чому стоять цифри на 100 тисяч гривень на гірські дороги? Задавав це питання області, на яке не отримав чіткї відповіді. За ті гроші, які виділені на 26 метрів гірської дороги – це не те, що мало. Це марнотратство. Вони не витримають навіть зими. Ми зробимо усі 38 доріг. Зараз розробляється документація. Для того, щоб прискорити оформлення документації, ми домовились з трьома різними фірмами. Ці три фірми розробляють наші проекти пропорційно. Ми провели тендер на ремонт дороги “Велика Добронь – Мукачево - Баркасово”. І оголосили тендери на під’їзд до села Великі Лучки, а також дорогу “Лалово-Зубівка” і під’їзд до села Жборівці. Є певний час на розробку документації, проведення експертизи та тендерів. Ми не маємо впливу на фірми, на експертну оцінку. Але зараз ми виходимо на фінішну пряму. І я думаю, що вже у серпні-вересні цього року почнеться ремонт доріг Мукачівщини", – мовив Сергій Гайдай. 

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів