Екс-мер Ужгорода підтримає соціалістичний рух на Закарпатті

Політика  18 липня 2018 року, 11:01 3577 ВІДЕО

Перший демократично обраний мер Ужгорода прийняв пропозицію завітати на конференцію соціалістів, яка відбудеться вже 21 серпня.

Вчора Голова Ради адвокатів Закарпаття Олексій Фазекош, котрий нещодавно заявив про своє повернення у політику, мав довгу предметну розмову з першим демократично обраним міським головою на Україні, одним з родоначальників вітчизняного соціал-демократичного руху, керівником міста Ужгород, за часів якого Ужгородська міська рада першою виступила проти ГКЧП.

Еміл Ландовський заявив, що він повністю підтримує соціалістичні ідеї саме в контексті європейського бачення соціалістичного та соціал-демократичного руху та погодився з пропозицією Олексія Фазекоша прийти на обласну конференцію партії «Соціалісти».

Також Еміл Ландовський сказав Олексію Фазекошу, що хоче подарувати свою книгу про діяльність демократично обраної ужгородської міськради за часів його головування «Ужгород на зламі епох» лідеру партіі «Соціалісти» Леоніду Кожарі та членам Європарламенту, що прибудуть на Закарпаття в місто Мукачево на обласну конференцію партії «Соціалісти», яка відбудеться 21 серпня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0