Олексій Фазекош: "Комусь заважає поява нової сильної прогресивної соціалістичної сили в Україні"

Політика  24 липня 2018 року, 22:36 3547 ВІДЕО

Відомий журналіст, публіцист та аналітик Михайло Васильєв провів інтерв’ю з Головою Ради адвокатів Закарпатської області, головою Закарпатської обласної організації Всеукраїнської політичної партії "Соціалісти" Олексієм Фазекошем.

Очільник обласного осередку партії "Соціалісти" під час інтерв’ю прокоментував резонансний інцидент із "замінуванням" одного із закладів Мукачева, у якому проходила обласна партконференція партії "Соціалісти", у якій взяли участь голова політсили, лідер соціалістичного руху Леонід Кожара, а також представники Європарламенту від соціалістичних рухів сусідніх країн. До слова, інформація про цей інцидент набула розголосу не лише в українських, але і в світових ЗМІ.

"Комусь заважає поява нової проєвропейської прогресивної сильної соціалістичної сили, яка може посісти лідируючі позиції в українській політиці. Я розчарую усіх противників соціалізму, які нам перешкоджають: ми впевнено крокуємо до перемоги, ми налаштовані на те, щоб зробити Україну потужною державою. А життя покаже, хто буде визначати тенденції розвитку України", – мовив Олексій Фазекош.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0