Політика   • 14 серпня 2018 року, 10:401146

Геннадій Москаль: "Усі необхідні кошти на будівництво нового мосту перераховані в міський бюджет Сваляви"

Питання фінансування будівництва нового мосту через р. Свалявка в центрі Сваляви повністю закрите. Про це заявляє очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

"Цього року з Державного фонду регіонального розвитку на будівництво мосту виділено 6,5 мільйонів гривень, а з обласного бюджету – ще 4,5 мільйони гривень, – повідомляє Геннадій Москаль. – Усі кошти перераховані в міський бюджет м. Свалява. Свалявська міськрада провела тендер, який визначив підрядника, вона є балансоутримувачем мосту, виконавцем робіт і повністю відповідальна за будівництво. Обласна держадміністрація не може впливати на цей процес чи підміняти собою міську раду, яка є органом місцевого самоврядування. Тому якщо в представників засобів масової інформації виникають питання чи сумніви щодо будівництву мосту, вони можуть звернутися в Свалявську міськраду чи провести власне журналістське розслідування".

Нагадаємо, що 6 листопада 2016 року паводкова хвиля пошкодила бетонний міст через р. Свалявку в центрі Сваляви. Вода підмила одну з опор, внаслідок чого бетонне покриття просіло приблизно на півтора метри. Рух транспорту через пошкоджений міст було закрито, однак, дістатися на протилежний берег річки можна іншими дорогами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів