Політика   • 23 серпня 2018 року, 14:201403

На Закарпатті побили соратника Анатолія Гриценка

На Закарпатті побили члена партії "Громадянська позиція" Романа Цендру. Про це у Фейсбуці написав лідер партії Анатолій Гриценко.

"Роман Цендра наш партієць і активний громадський діяч у Закарпатті – зараз перебуває у лікарні, після нападу і побиття нахабними забудовниками", – написав політик.

Як повідомив Анатолій Гриценка, після того як побили Романа Цендру, в його домівку проникли, викрали комп’ютер із відкритим Фейсбуком і там розмістили фейкову заяву ніби від імені Романа про вихід з партії.

"Що свідчить не просто про злочинні грабіжницькі дії – це вже явна брудна політизована риса злочину. З боку якого з двох штабів, поки неясно, – зазначив Гриценко. – Надто рано, ще за чотири місяці до початку (!) виборчої кампанії дехто розпочав безбашенні силові дії".

Постраждалий Роман Цендра також підтвердив факт побиття. "Це правда. На мене скоєно напад. Нині перебуваю в лікарні Ужгорода у нейрохірургії. Заяви до правоохоронних органів подав, чекаю на оперативне розслідування", – написав політик.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів