Віктор Балога визначився зі своїм фаворитом президентської кампанії

Політика  5 вересня 2018 року, 16:47 6159

Українські політики – голова "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко, народний депутат і лідер партії "Народний контроль" Дмитро Добродомов і лідер партії "Єдиний центр" Віктор Балога ухвалили принципове рішення про політичну співпрацю в межах спільної політичної платформи "Народна довіра" і розподілили обов’язки в рамках підготовки до участі в президентських виборах.

За результатами домовленостей, Віктор Балога став головою виборчого штабу кандидата на пост президента України Анатолія Гриценка, а Дмитро Добродомов замкнув на собі керівництво виборчою кампанією, включаючи підготовку програми, медійне наповнення та загальну ідеологію проекту.

Нагадаємо, 21 травня 2018 року Дмитро Добродомов заявив про те, що його партія "Народний контроль" і "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка створять спільну політичну платформу "Народна довіра".

За його словами, завданням об’єднання є підтримка єдиного кандидата на пост президента України та кандидатів на п’ять ключових посад, які формують політику держави, – голови СБУ, міністра оборони, голови Нацбанку, міністра закордонних справ і генпрокурора.

Джерело: 112.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0