Закарпатські нардепи звернулись до Володимира Гройсмана

Політика  6 вересня 2018 року, 15:37 1201

У зв’язку з оптимізацію, яку провадить ПАТ «Укрзалізниця», існує можливість закриття станції «Берегово». Цілий ряд товариств: ТОВ «Росток», ТОВ «Нумінатор», ПП «Укрпалетсистем», ТОВ «Промвагонтранс», ТОВ «Закарпаттасвальт», ТОВ «ФМФ», ФОП Талі І. К., ТОВ «В - Інтер Груп», ТОВ «Волинь-Мото», ТОВ «Мітал-Транс», ТОВ «ТЕК»Укр-транс», ТОВ «Індустрія Енергії», ТОВ «Мена - агробуд», що працюють на станції «Берегово» Закарпатської області заявляють про те, що Центр транспортної логістики відмовляє в прийомі та відправленні вантажів по станції «Берегово».

Закриття станції призведе до негативних наслідків як економічного, так і політичного характеру.  Основні галузі господарства області (харчова, лісова, переробна, будівельна, нафтопереробна) для прийому та відправки вантажів користуються послугами станції «Берегово». Наслідком припинення її роботи може стати транспортний колапс, оскільки з міста Берегово відсутній проїзд вантажного транспорту в напрямку міста Виноградово ( міст через канал Верке знаходиться в аварійному стані). Інша сторона закриття – звільнення понад 1000 осіб, які працюють на «Укрзалізниці» та інших суміжних підприємствах.

Народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват, у відповідь на звернення власників залізничних гілок,  вантажоодержувачів та вантажовідправників, направили Депутатський запит до Прем’єра Володимира Гройсмана. Нардепи звертають увагу Прем’єра на ті наслідки, до яких може призвести закриття залізничної станції «Берегово» та просять вжити заходів щодо збереження і функціонування тут подальшого вантажообігу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0