Політика   • 11 жовтня 2018 року, 13:333921

Міністр закордонних справ Угорщини зробив чергову гучну заяву

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що за "кампанією ненависті" проти угорців стоїть Порошенко

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що українська влада підтримує "кампанію ненависті", націлену на членів угорської національної спільноти. Сійярто вважає, що інформація про непричетність влади до сайту "Миротворець" є неправдивою.

Про це пише прес-служба уряду Угорщини. Сійярто наголосив, що в переліку "Миротворця" є особисті дані, які не можна отримати із відкритих джерел. Цією інформацією володіють виключно спецслужби урядових джерел.

"Це брехня, що українська держава не має нічого спільного з веб-сайтом, на якому перераховані підозрювані з українсько-угорським громадянством", – сказав він. За словами угорського міністра, один із директорів організації, який керував екстремістським веб-сайтом, працював в українській спецслужбі.

Читайте також:  Будапешт викликав "на килим" посла України через закарпатців

Нагадаємо, "Миротворець" вніс у "Чистилище" 313 закарпатців – власників угорських паспортів, які є держслужбовцями та чиновниками місцевого самоврядування. Ці люди потрапили до списку, бо "присягнули на вірність Угорщині", перебуваючи на державній службі та в органах місцевого самоврядування.

Сійярто, який і сам раніше опинився в базі, вважає, що за цим стоїть президент України Петро Порошенко. "Кампанія ненависті, націлена на членів угорської національної спільноти, має підтримку та заохочення з боку держави", – заявив він. На думку міністра, Порошенко дав згоду на таку капманію, намагаючись підвищити свою популярність перед виборами.

Нагадаємо, що Угорщина не бачить нічого страшного на скандальному відео із Берегова.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів