Політика   • 23 листопада 2018 року, 13:143377 Пряма трансляція

Геннадій Москаль представив нового виконуючого обов‘язки голови Мукачівської районної державної адміністрації

Геннадій Москаль у Мукачеві представив нового виконуючого обов‘язки голови Мукачівської районної державної адміністрації – Іллю Токаря

Сьогодні, 23 листопада, у Мукачівській РДА представляють нового виконуючого обов‘язки голови Мукачівської районної державної адміністрації.

Приїхав у Мукачево і голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Як стало відомо інтернет-виданню "PMG.ua", Москаль своїм розпорядженням ввів ще одну посаду заступника голови Мукачівської РДА. А потім вже іншим наказом Токаря Іллю Івановича призначили виконуючим обов’язки голови Мукачівської районної державної адміністрації.

Читайте також:  ЗМІ пророкують звільнення Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА і вже назвали його наступника

"Пан Гайдай написав заяву про те, що йде займатися науковою діяльністю на кілька місяців. А район не може стільки часу бути без керівника", – зазначив Геннадій Москаль.

Крім того, як запевнив голова Закарпатської ОДА, пан Гайдай провалив капітальний і поточний ремонт доріг районного значення.

Згадав Геннадій Москаль і про освітні проблеми, і про бюджет на 2019 рік, і  про вибори, і про дороги, і про війну. І, звісно, жартував. Більше – у відео.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів