Політика   • 26 листопада 2018 року, 10:58949

"На житті пересічних українців введення воєнного стану ніяк не відобразиться", – Зорян Шкіряк

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк заявив, що на житті пересічних українців введення воєнного стану ніяк не відобразиться

Головною метою Росії є розірвати Україну з середини, тому не потрібно панікувати і нагнітати ситуацію, адже на житті українців введення воєнного стану ніяк не відобразиться. Про це в ефірі "Прямого" заявив радник міністра внутрішніх справ України, уродженець Закарпаття Зорян Шкіряк.

"Головна мета Росії – це розірвати Україну з середини. І вони для цього задіюють надзвичайно потужні ресурси. Безперечно, не потрібно панікувати і нагнітати ситуацію", – сказав Шкіряк.

За його словами, питання введення воєнного стану буде зрозумілим після указу президента. "Можу заспокоїти всіх. На житті пересічних українців це аж ніяк не відобразиться, якщо говорити в загальному. Ми живемо у вільній демократичній державі. Йдеться про запровадження певних заходів на території України безпосередньо правоохоронними і державними органами", – додав радник.

Читайте також:  Що таке воєнний стан: основні тези та відповідь на питання, які турбують кожного

Він пояснив, що посилений режим ведення служби передбачає збільшення ведення патрулів та збільшення кількості контртерористичних заходів. "Люди повинні з розумінням ставитися до перевірки документів, наприклад. Але будь-яка нормальна людина це розуміє. Особисто я б хотів, щоб були вжиті певні заходи щодо того, що стосується контрпропаганди, певних обмежень, що є нормальною ситуацією під час війни. Потрібно зрозуміти, що 4,5 роки Україна живе в стані війни і постійної терористичної загрози. На жаль, такі реалії сьогодення", – підсумував Зорян Шкіряк.

Нагадаємо, у соцмережах українці активно обговорюють тему введення воєнного стану.

Джерело: Прямий
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів