Політика   • 4 січня 2019 року, 11:166796

Відомий закарпатець емоційно відреагував на заяву Зеленського йти в президенти

Відомий закарпатець Мирослав Дочинець емоційно відреагував на заяву Зеленського йти в президенти

У новорічну ніч зірка студії "Квартал 95" вразив українців своєю заявою. Гуморист офіційно повідомив, що балатуватиметься у президенти України.

Заява Зеленського одразу ж викликала жваві дискусії у соцмережах. Не залишився осторонь і відомий закарпатський письменник Мирослав Дочинець. Вчора він опублікував у Фейсбуці свої думки щодо наміру Зеленського. Подаємо нижче оригінальний авторський текст.

Читайте також:  Президента України закликали допомогти зі звільненням незаконно ув’язненого в Єгипті закарпатця

Час Zе

Ні, він не клоун. Клоуни ті, які привітали й прийняли його політичну гру. Ні, він не смішний. Смішні ті, які не сприймають це всерйоз. Ні, він не наївний. Наївні ті, які гадають, що йому нічого не світить. Внутрішній ворог України Опоблок розколовся, бо не може висунути реального лідера. Прихований ворог Zе цим елегантно скористався, щоб захопити "святе місце". Електорат же майже той самий. Або той, що ніякий – болото.

Ні, це не фарс. Це артистичне, планомірне, віроломне перетворення в фарс українських реалій – влади, національних цінностей, визвольної війни, а тепер ще й виборів. Який ще годиться президент «країні-повії» (з його сценок) ?! І взагалі, що це за країна – безглузда територія, губернія, гетто, тупиковий квартал… Режисура працює.

У нього немає програми? Ні, в нього вона є, але її він не буде озвучувати. Бо там немає української незалежності, української мови, української церкви, української армії, української перемоги.

Читайте також:  Віктор Балога визначився зі своїм фаворитом президентської кампанії

У нього немає команди? Ні, вона в нього є – огляньтеся довкола. Він легко й задешево її здобув з аплодуючої і регочучої авдиторії. Своєю грою, на яку нарешті поставлено дуже високі ставки. Ставки високих і далеких Ставок. Психологи кажуть: коли людина сміється, мозок відпочиває. Що ж, грайтеся, голодні втіх. Але не забувайте, що кожна гра рано чи пізно починає грати вами. Грати вас.

У нас був час Кра, був час Ку, був час Ющ, був час Дон. Час По. Невже настав час Ze? Останньої літери в абетці…

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів