"Це як говорити до стіни", – Уляна Супрун висловилася про Геннадія Москаля

Політика  4 січня 2019 року, 18:53 5274

Сьогодні на Закарпаття приїхала в. о. міністра охорони здоров‘я України Уляни Супрун. Чиновниця відвідала Ужгород і Мукачево. Під час брифінгу у місті над Латорицею журналіст інтернет-видання "PMG.ua" нагадав про конфлікт Геннадія Москаля та Уляни Супрун, який минулого року обговорювала вся країна.

Нагадаємо, тоді очільник Закарпатської ОДА різко висловився, коментуючи заяву Супрун. "Подивіться на цю Супрун. Я готую їй відповідь, що їй щеплення треба від дурості… Вчора розповсюдили всі інформаційні агентства її лист: "Є проблеми на Закарпатті, бо та місцева адміністрація, яку очолює Геннадій Москаль, отримали 8000 доз від Угорщини, але не розмитнили їх та завезли контрабандою". Хоча зараз ми виставляємо митниці – все розмитнено. Це що за ї**нута, я вибачаюсь".

Читайте також:  Геннадій Москаль заявив, що вибачення першою має попросити Уляна Супрун, а не він

Уляна Супрун у свою чергу розповіла, чи вибачився перед нею Геннадій Москаль. "Щодо того, що відбулося з головою Закарпатської ОДА. Я не чула вибачень. Я думаю, що з людиною, яка так поводиться, нема чого спілкуватися. Бо це як говорити до стіни, – зазначила чиновниця. – Замість того, ми спілкуємося з Департаментом охорони здоров‘я Закарпатської ОДА. Це люди, які хочуть побачити зміни".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0