Політика   • 12 січня 2019 року, 16:503348

Закарпатська обласна організація "Радикальної партії Олега Ляшка" обрала нового голову

Закарпатська обласна організація "Радикальної партії Олега Ляшка" обрала нового голову

12 січня відбулись Установчі збори обласного осередку "Радикальної партії Олега Ляшка". На порядку денному 7 питань. Зокрема - обрання делегатів для участі у роботі 22 З’їзді Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка",що відбудеться 21 січня у Києві.

Читайте також:  "Потрібно віддати належне тим, хто зберігає культуру", – голова Мукачівського міського осередку РПЛ Володимир Шубець

Шубця Володимира Омеляновича обрали новим головою Закарпатської обласної організації Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка". 26 членів команди, проголосували одноголосно. Новий очільник організації, звернувся до колег з наступними словами:

– Я не сприймаю авторитарний метод роботи. Я вважаю, що досягнути результатів можна тільки у командній роботі. Завдань у нас багато, тому, ви маєте бути готові до наполегливої роботи. Для мене не важливо? хто ви по національності, віросповіданню. Важливо, щоб всі ми були людьми! І працювали серцем для людей, – додав новообраний голова Закарпатської обласної організації "Радикальної партії Олега Ляшка" Володимир Шубець.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів