Чиновник із Закарпаття розповів, скільки замахів на Петра Порошенка було минулого року

Політика  31 січня 2019 року, 13:42 4750

У 2018 році попередили 11 замахів на президента України Петра Порошенка. Про це в ефірі "Українського радіо" розповів закарпатець (уродженець села Верхній Коропець) – керівник Управління державної охорони Валерій Гелетей.

Журналіста запитала у чиновника про те, скільки замахів за останній рік вдалось попередити. "У 2018 році було попереджено близько 11 замахів тільки на президента нашої держави", – зазначив Валерій Гелетей. Однак жодних подробиць про ці випадки керівник Управління державної охорони не розповів.

Читайте також:  Уродженець Мукачева розповів, чи балотуватиметься на посаду президента України

Проте закарпатець зауважив, що на час виборів президента посилять заходи безпеки. "Враховуються всі ті недоліки, що були в минулих роках. У цьому беруть участь і відповідні підрозділи Міністерства внутрішніх справ, і Служби безпеки, щоб вибори пройшли в Україні цивілізовано, – зазначив Валерій Гелетей. – Тобто це запобігання тим негативним процесам, які теоретично могли б бути".

Нагадаємо, Валерій Гелетей видав заміж доньку Едіту за сина нардепа Віктора Балоги – Андрія. На весіллі виступали зіркові гості.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1