"В Україні треба дозволити подвійне громадянство", – Павло Клімкін

Політика  27 лютого 2019 року, 13:11 1795

В Україні необхідно дозволити подвійне громадянство, проте з обмеженням для осіб із громадянством Російської Федерації. Така умова має бути збережена поки Кремль проводить агресивну політику проти України.

Про запровадження подвійного громадянства України та Росії можна буде обговорювати лише після того, як країна агресор поверне усі незаконно окуповані території, наголосив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Якщо така ініціатива буде прийнята на законодавчому рівні, то в Україну зможуть приїжджати професіонали з-за кордону, щоб допомогти з реформами.

Читайте також:  Українська влада не каратиме закарпатців за подвійне громадянство, – заява міністра

"Скільки може хороших професіоналів приїхати з інших країн, щоб допомогти нам у реформах. Подивіться, навіть ситуація з Уляною Супрун – скільки там всього говорили... Ми маємо прийти до подвійного громадянства, але чітко визначити, хто може претендувати на нього", – наголосив Клімкін.

Зазначимо, що подвійне громадянство практикують деякі країни Європи, серед яких Бельгія, Великобританія, Угорщина, Греція, Румунія, Швейцарія тощо. Глава МЗС Павло Клімкін часто виступає з пропозицією дозволити подвійне громадянство в Україні. Проте, на його думку, окрім росіян, громадянство не можна також видавати військовим командирам.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0