Політика   • 27 лютого 2019 року, 14:59887

Суддя із Закарпаття був проти скасування статті про незаконне збагачення

Суддя із Закарпаття Василь Лемак був проти скасування статті про незаконне збагачення

Чотири з 18 суддів Конституційного суду проголосували проти скасування статті 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення. Про це у Facebook написав народний депутат Мустафа Найєм.

За словами нардепа, рішення прийняли на закритій частині засідання КС і скасування статті ККУ підтримали 14 з 18 членів суду. "Не проголосували, а точніше проголосували "проти" четверо суддів КС – Ігор Сліденко, Віктор Колісник, Сергій Головатий і закарпатець Василь Лемак", – написав Найєм.

Судді, які були проти скасування статті про незаконне збагачення

Народний депутат повідомив, що Головатий "до останнього не знав як голосувати, через що стався скандал". "Тепер всередині їх всіх звинуватять в піарі та стануть називати "недоговороздатними", "конфліктними", "незрілими" або, чого ще гірше, "антикорупціонерами", – зауважив він.

Читайте також:  Президент призначив суддею Конституційного Суду закарпатця

26 лютого КС визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення. Ініціаторами подання стали 59 народних депутатів, за словами Найєма, 24 із них раніше голосували "за" внесення статті 368-2 КК в нинішній редакції.

Серед тих, хто звернувся до КС, 23 нардепа від "Народного фронту", по 11 нардепів БПП і групи "Відродження", 10 нардепів з "Опоблоку", 3 – від "Волі народу", 1 з Радикальної партії.

Нагадаємо, СБУ закликає закарпатців бути уважними й обережними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів