Різні олігархи хочуть різних президентів: політичні домовленості перед виборами

Політика  12 березня 2019 року, 11:02 922

Доки Арсен Аваков намагається здружитися з Юлією Тимошенко, є "народнофронтівці", які намагаються налагодити зв’язки з "Блоком Петра Порошенка". Високопосадовці з владної коаліції, які хочуть примкнути до опозиції; опоненти, які ворогують лише на публіку; політичні договорняки на чолі з олігархами – цим супроводжуються цьогорічні виборчі перегони.

Взаємні звинувачення у підкупі. Обшуки в офісах конкурентів. Гучні корупційні скандали. Однак у 2019 році виборчий період супроводжують не лише цим. Вже відбулось і кілька неочікуваних об’єднань.

Розвал "Народного фронту" на два табори

Арсен Аваков, кажуть, у союзі з Юлією Тимошенко. Хоча обоє, звісно, вже заперечують. "Народний фронт" хоче залишитися при своїх позиціях, у них багато міністрів, вони розкладають яйця в усі кошики, щоб зберегти позиції", – підкреслив політолог Олександр Солонтай.

А тим часом, пишуть журналісти, інша частина "Народного фронту" зближується, навпаки, з Блоком Петра Порошенка. А сам Президент дуже часто з’являється на каналах Медведчука ("112 Україна"). А кандидат, який у партії разом із Медведчуком – Юрій Бойко – з’являється на телеканалі, який пов’язують з Порошенком ("Прямий").

Об’єднання з Гриценком

Важливим стало об’єднання кандидатів в президенти Анатолія Гриценка і Андрія Садового. До них приєдналися й Дмитро Добродомов та Дмитро Гнап. Андрію Садовому Гриценко пообіцяв "Бути чесним". А от Гнап каже, це підтримав без жодних попередніх домовленостей.

Читайте також:  Президентський рейтинг: Тимошенко наздогнала Порошенка

"Я підтримав Гриценка безумовно, я й досі забанений у Гриценка в Фейсбуці", – заявив політик Дмитро Гнап.

Різні олігархи хочуть різного президента

Водночас, нещодавно в ефірі одного з телеканалів Тимошенко, Гриценко, Садовий та Володимир Зеленський підписали меморандум, згідно з яким зобов’язуються спільно стежити за чесними виборами.

Їх спільна поява на телеканалі свідчить про бажання його власника – олігарха Ігора Коломойського – аби влада змінилась, так кажуть експерти. "Аналіз телекартинки показує, що Ахметов і Порошенко хочуть, щоб влада лишилась, а Пінчук і Коломойський, щоб президент змінився", – пояснив політолог Олександр Солонтай.

Остаточно в списку кандидатів в президенти – 39 людей. Їхні імена та прізвища ледь втиснули в бюлетень 80 сантиметрів завдовжки. Така кількість охочих сісти в крісло гаранта – рекорд для України.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0