Політика   • 21 березня 2019 року, 17:505218

Виборчий округ №69: склад дільничних виборчих комісій

Склад дільничних виборчих комісій з виборів Президента України територіального виборчого округу №69

СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів Президента України територіального виборчого округу № 69

Дільнична виборча комісія № 210003

Голова комісії – Щур Віка Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісії – Вантюх Таміла Бейлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Джумурот Наталія Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Багу Магдалина Йосипівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Довгінка Олена Юріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Довка Марія Степанівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Злотська Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Іжак Зіта Гейзівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Лікович Раїса Сахибівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Масляник Віталія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Решко Марія Гейзівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Фечко Марина Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шімон Катерина Бертолонівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210004

Голова комісії – Томишин Марія Юріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Вакарова Валерія Золтанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Костів Марія Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Гал Леніна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дьордяк Любов Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Костів Олексій Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Носовець Маряна Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ребрик Михайло Васильович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сливка Марія Павлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сусик Марина Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Тарнавська Марія Бейлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Тарнавський Богдан Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шутак Ольга Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210005

Голова комісії – Шош Сінтія Тіборівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Гіді Алекс-Сілвестер Гейзович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Мотичко Світлана Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бенце Еріка Елеківна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Білей Йосип Іванович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Бороні Бертолон Бертолонович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Бороні Кітті Тіборівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Бороні Томаш Томашович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гайду Антоніна Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гопак Йосип Васильович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ігнатишин Олена Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Орбан Іван Іванович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шутяк Ольга Павлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 210012

Голова комісії – Домокош Маріанна Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Вереш Катерина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Товт Кароль Карлович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Борно Габріелла Аттілівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Ковшон Ангела Бейлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Комарі Марія Іштванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кошаі Ганна Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Малеш Надія Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Міндак Тамара Андріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Надь Неля Анатолівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Петраш Янош Йосипович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Стойко Михайло Болеславович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210013

Голова комісії – Варга Єва Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Іванич Едіт Стефанівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Довка Марія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Ваш Єва Тіборівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Вашаш Петер-Іштван Степанович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Греба-Петраш Лівія Іштванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Козар Барборо-Крістіно Барнівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мартон Катерина Карлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Надь-Шімон Елеонора Бертолонівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Петрусь Єва Вінцеївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Теметев Наталія Івнівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Товт Ганна Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 210015

Голова комісії – Белінська Олена Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Новікова Уляна Іллічна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Секретар комісії – Кейзі Світлана Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Дуброва Нікіта Олександрович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Калій-Попп Каміла Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Копос Ільді Іштванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Копос Мартон Мартонович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Кузьма Олеся Ласлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Турані Єва Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Турі Неля Олексадрівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Турі Олександр Олександрович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Турій Людміла Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 210017

Голова комісії – Галайда Ленке Федорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Моняк Вікторія Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Бодок Ганна Гейзівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Алексеєва Тетяна Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Балог Каталіна Йосипівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Бігарі Олена Калманівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Бодок Бейла Бейлович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Каганець Олена Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кулик Артем Сергійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Орос Єлизавета Ернестівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Орос Рената-Іболя , 1996 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Товт Федір Федорович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210019

Голова комісії – Надь Єва Олександрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Лучка Наталія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Балабан Василь Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Бігарі Тіводар Андрійович, 1941 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.
Надь Габор Габорович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Олаг Етел-Каталін Густавівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Цветков Ігор Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.
Чернаті Леонора Андріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.
Чернаті Степан Васильович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210021

Голова комісії – Кіш Агнеш Йоспівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Русанова Олена Федорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Ковач-Сюч Олександра Імріівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Балла-Віраг Ніколетта Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Давід Габріелла Бейлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Левдар Василь Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сільченко Василь Йосипович, 1932 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.
Сільченко Ніна Андріїна, 1939 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.
Товт Денеш Андрійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210029

Голова комісії – Буда Беата Андріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Сікора Зіта Ернівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Нодь Бейло Бейлович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Галас Аннамарія Юліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Левдар Світлана Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Нодь Марія Юліївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Нодь Наталія Йосипівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Поллогі Василь Іштванович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сейчі Юлія Карлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Фейеш Емма Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Шебештейн Тетяна Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210030

Голова комісії – Буда Катерина Юліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Сіладі Тімео Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Ковач Тімеа Людвиківна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Антал Йосиф Йожефович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Бігорі Сільвія Йосипівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Буда Ілона Адальбертівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кертис Анжела Карлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Паллагі Наталія Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Попп Ілона Юліївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Товт Бернат Бернатович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Товт Ірен Йосипівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Товт Наталія Антонівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210031

Голова комісії – Бадов Єва Даниелівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Бімба Світлана Дмитрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Богуш Йолана Юліївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Антал Шаролта Бернатівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Бадов Діана Лайошівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Бімба Руслан Бейлович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Богуш Ернест Ернестович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кулик Максим Сергійович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сані Кристина Федорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Сулейманова Неля Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Човрій Беата Ернестівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210032

Голова комісії – Ізай Ольга Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Парасочка Мирослава Вікторівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Поковба Марія Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Гриць Світлана Юріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кадар Іван Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кадар Юрій Іванович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Орбан Діана Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ориник Олена Юріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Томишин Михайло Михайлович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Томишинець Наталія Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Тук Ольга Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Фриган Ольга Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Яринич Наталія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210035

Голова комісії – Цап Віталія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Волошин Марія Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Тегза Маріанна Яношівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Беца Руслана Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Іванова Ольга Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кедебець Єва Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Логай Михайло Михайлович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Турдай Ольга Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шикула Ірина Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шикула Наталія Борисівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шубець Вікторія Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шубець Калина Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210172

Голова комісії – Фірцак Ганна Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Кобаль Ганна Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Химич Ельвіра Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Боршош Наталія Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Данилаш Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Кобаль Тетяна Дмитрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Крайняй Оксана Андріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Лендєл Веронія Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Плескач Ганна Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Попович Валентина Сергіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Попович Василина Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сушанин Альбіна Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Фонтош Іван Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Химич Ганна Антонівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Цогла Ярослав Іванович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Чава Йосип Йосипович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Юско Інна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Юско Марта Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210173

Голова комісії – Лапко Ганна Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Пальок Іванна Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Зейкан Наталія Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Буркош Оксана Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Коваль Ганна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Коваль Ганна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Коваль Марія Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лапко Наталія Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Луканинець Ярослав Іванович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мелеш Ганна Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Метеньканич Тамара Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Пальок Ганна Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Продан Алла Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Продан Марія Ярославівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сможаник Юлія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шандро Наталія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210174

Голова комісії – Гецко Марія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Голова комісії – Гецко Тетяна Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Барна Мелана Федорівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Калинич Ганна Дмитрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Білей Марія Дмитрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Вовчук Лариса Дмитрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гецко Тетяна Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ісак Марія Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кюкало Ганна Дмитрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Логин Наталія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Павлович Тетьяна Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Поп’янош Тетяна Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сивуля Марія Юріївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Суп Ганна Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Філіпюк Марія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Штефко Світлана Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 210175

Голова комісії – Нитка Ганна Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Пул Наталія Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Боднар Марія Юріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Андрела Марія Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Бабець Марина Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Вішован Тетьяна Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гецко Марія Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Гецко Оксана Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гурдан Ганна Іллічна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дочинець Ярослава Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Метеньканич Софія Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мурник Марія Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Павелко Віра Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Радь Яна Петрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Свистак Ганна Дмитрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Трина Марія Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210176

Голова комісії – Попик Віра Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Пальок Віра Дмитрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Попик Марія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бісмак Юрій Юрійович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Бісьмак Оксана Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Будул Лідія Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дичко Тетяна Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Левкович Мирослава Дмитрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ледней Ольга Дмитрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ниник Іванна Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Петришинець Віра Дмитрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Радь Марія Іллічна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Ряска Олеся Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Свистак Марія Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Чегіль Ганна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шуста Ганна Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 210177

Голова комісії – Зейкан Тетяна Тетяна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Петришинець Віра Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Пальок Ольга Іллівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Білей Оксана Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Будул Віра Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Кошан Віра Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кузан Мар’яна Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Моржуль Сніжана Дмитрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Ниник Ольга Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Пальок Ганна Дмитрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пальок Ганна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Пальок Оксана Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Поринець Вікторія Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Поринець Ганна Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Райда Вікторія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Райда Іван Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шинкар Василина Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210178

Голова комісії – Ходюк Наталія Юріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Геда Наталія Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Роман Марія Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Білей Меланія Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Білей Тетяна Юріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Власюк Ганна Михайлівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Власюк Микола Сергійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Квак Марія Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Косик Марія Яношівна, 1944 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Кукла Олена Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Медулич Алла Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Попик Світлана Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Порада Ольга Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Саварин Валентина Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сас Олександра Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Фірка Наталія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Халявка Марія Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шитів Владислав Федорович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Юнбауер Єва Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 210179

Голова комісії – Кузан Вікторія Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Ільканич Марія Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісії – Рошкович Андріана Андріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Члени комісії:

Баран Оксана Степанівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бучмей Надія Калимівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гергель Наталія Іванівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дубанич Тетяна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дурневич Світлана Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Йовжій Наталія Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Капустей Оксана Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Косик Тетяна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кузан Марія Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Саварин Олена Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Сивуля Марія Степанівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Сливка Надія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Трикур Мар’яна Юріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Фечка Ніна Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Чернушевич Наталія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Шандра Маріанна Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210180

Голова комісії – Осипенко Іванна Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Борбіль Маріанна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Ковач Мирослава Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Барат Ольга Федорівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бучмей Марина Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гельбич Мар’яна Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Грінканич Ганна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ільканич Наталія Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Капустей Ельвіра Йосипівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лева Марія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Ловга Марія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Маркуш Світлана Павлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Михайлюк Сніжана Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Панько Марія Юріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Петерсон Анжела Степанівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Пойда Наталія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Саварин Світлана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Свистак Наталія Дмитрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Федоричко Марія Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 210203

Голова комісії – Попович Анджела Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Заступник голови комісії – Луцьо Маргарита Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Вінер Оксана Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Бігарі Вікторія Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Бігарі Леся Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ворона Світлана Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Данканич Василина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кампо Мар’яна Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кампов Наталія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Копин Анджела Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Мартин Марії Іванівни, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Паук Маряна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Паук Тетяна Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Попович Мар’яна Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Попович Яна Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Терпай Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шелельо Оксана Андріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Яцура Ганна Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Яцура Ганна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 210204

Голова комісії – Гардубей Марія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісії – Цогла Василь Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Балог Ганна Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Члени комісії:

Боровик-Брейдла Тетяна В’ячеславівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Брейдла Іван Іванович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Брейдла Марія Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Бровді Марта Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Ворона Діана Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дурдинець Наталія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кампов Ганна Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Лазорик Василь Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Мартин Руслана Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Миско Ганна Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Паук Еріка Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Паук Ольга Юріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Попович Віта Миронівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Попович Марія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Туріна Марта Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шелельо Неля Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210205

Голова комісії – Балога Ганна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Котубей Катерина Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Пацкан Олеся Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Бідзіля Тетяна Миронівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кампо Галина Андріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Котубей Василь Васильович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Котубей Ганна Юріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Котубей Ольга Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Лутак Ганна Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Малейко Марія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Малейко Надія Юріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мартин Мар’яна Андрашівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Пацкан Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сідор Ганна Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сідор Оксана Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Хоцяновська Алла Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Цібла Марія Вікторівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210206

Голова комісії – Іванчо Ірина Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Канчій Марина Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Довгінка Ганна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Члени комісії:

Артемьев Мар’яна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Бідзіля Ганна Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Бідзіля Марія Юріївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гардубей Ганна Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Глеба Ганна Андріївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Зеленько Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Калинич Марія Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Котубей Марина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Котубей Марина Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Липей Марта Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Малейко Оксана Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Попович Ганна Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Товканець Наталія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 210207

Голова комісії – Стинич Віталія Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Попович Ольга Олександрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Секретар комісії – Ільницька Надія Григорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Ващинець Любов Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Кондратюк Ліза Людвіківна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Котубей Ганна Андріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кус Світлана Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Лендел Віра Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Лендєл Наталія Олександрівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Пененко Ганна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Повх Ганна Павлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Синетар Іван Іванович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Синетар Тетяна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Троценко Геннадій Миколайович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Хованцева Ірина Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Чайковська Марина Рудольфівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шкіря Наталія Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210208

Голова комісії – Жідов Антоніна Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісії – Лутак Марта Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Мішко Ярослава Федорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Бідзіля Марія Андріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Зем’янська Віта Юріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Котубей Вікторина Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лендєл Віта Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лендєл Оксана Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ломага Іванна Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Малеш Андріяна Андріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Мочан Світлана Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Полянська Василина Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Синетар Надія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Смоляк Вікторія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Смоляк Ірина Іванівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шкіря Марина Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Щока Юлія Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210209

Голова комісії – Крайняй Антоніна Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Цільо Ярослава Юріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Синетар Мирослава Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Бровдій Маріанна Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Глеба Ганна Андріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Глеба Марина Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Глеба Оксана Юрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Данканич Наталія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Котубей Марія Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лукачинець Маріанна Юріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Матьовка Ангеліна Михайлівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Мешко Тетяна Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Спасьон Марина Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Цільо Вікторія Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Цільо Марія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210210

Голова комісії – Глеба Ганна Антонівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Демчик Ольга Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Капітан Марина Юріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Глеба Неля Вікторівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Демчик Ганна Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Капітан Оксана Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лендел Михайло Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лутак Крістіна Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Пацкан Люда Вікторівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Роман Віта Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Савко Наталія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Сак Василь Михайлович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сак Павліна Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Цільо Марія Андріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Щока Василь Васильович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Щока Наталія Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Дільнична виборча комісія № 210211

Голова комісії – Пензеник Ганна Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Гарасимчук Марина Юрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Пасунько Василь Миколайович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Глеба Людмила Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Данканич Тетяна Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Калинич Діана Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Калинич Жанна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лендєл Верона Павлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Миндик Марія Дмитрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Пасунько Марта Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пензеник Василь Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Пензеник Ганна Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пензеник Людмила Мизхайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пинзеник Катерина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Пинзеник Маргарета Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Синетар Олеся Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Стільник Мирослава Володимирівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210212

Голова комісії – Лутак Марія Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Маргітич Марина Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Човбан Гафія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Бідзіля Антоніна Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Бідзіля Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Бідзіля Надія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Вінер Наталія Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Данканич Магдалина Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Малейко Крістіна Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Пітря Софія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Сурей Тетяна Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Сухан Любов Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Туріна Тетяна Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Шкіря Алла Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шкіря Надія Андріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Яворовська Мирослава Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210223

Голова комісії – Мошкола Тетяна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Волонтир Неля Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Балега Наталія Михайлівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Белла Аліна Юліївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Бізіля Ганна Юріївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ваш Марія Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гелетей Ганна Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гуські Тетяна Вікторівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Костелеба Валентина Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Матьола Лідія Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Матьола Світлана Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мешко Віталія Андріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Прийма Наталія Антонівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Садварій Тетяна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Товт Ірина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Устич Марія Юріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Дільнична виборча комісія № 210224

Голова комісії – Кобаль Оксана Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісії – Яночко Валентина Валеріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Муска Світлана Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Вінер Ганна Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Габорець Олена Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гелетей Неля Вікторівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Гойсак Вікторія Андріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Горват Наталія Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ільтьо Василь Іванович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мартин Марина Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Марущенець Ярослава Валеріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Пальок Тетяна Вікторівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Плескач Марина Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Тиводар Марина Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Хмара Марія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шелеля Валентина Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Яночко Слава Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210225

Голова комісії – Хрипта Ольга Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Добоні Анастасія Віталіївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Станинець Марія Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Варга Одарка Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гостиловська Антоніна Валеріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Капустей Тетяна Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Копин Євгенія Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лендел Марія Юріївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Мешко Ірина Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мешко Світлана Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сенишина Марія Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Синетар Ганна Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Станинець Олена Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Феєр Марія Григорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Феєр Наталія Гаврилівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210226

Голова комісії – Свалявин Світлана Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісії – Капітан Михайло Дмитрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Марканич Ганна Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Гомонай Михайло Михайлович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Каричковська Марія Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Клочанка Мар’яна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лендєл Іван Вікторович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Попфалуші Світлана Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Попфалуші Христина Євгенівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Свалявин Мар’яна’ Томашівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Свирида Марина Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Симчик Ганна Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ситар Світлана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Федорка Наталія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Чепак Василь Володимирович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шебела Віталій Анатолійович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Шелеба Ельвіра Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 210227

Голова комісії – Зіденик Слава Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Гелетей Ганна Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Олексик Ганна Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Бесага Марія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Бізіля Тетяна Андріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Бурч Георгій Дезидерович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гелетей Ганна Андріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гелетей Надія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дешко Наталія Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ілиньо Тетяна Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Олексик Михайло Іванович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210228

Голова комісії – Свалявин Ольга Андріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Хома Тетяна Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Обіцькі Ольга Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Батрин Тетяна Андріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Боднар Надія Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Васько Віра Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дудинець Наталія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Калинич Василь Іванович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Максим Петро Іванович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Маринець Василь Іванович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Попович Ольга Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Свалявин Ірина Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Симчик Марта Фікратівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Симчик Наталія Андріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Химинець Мар’яна Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210303

Голова комісії – Сотак Наталія Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Цифра Оксана Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Сотак Валерія Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Гала Мар’яна Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Головатюк Марина Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Гунтинович Оксана Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Козар Марина Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Куртинець Ольга Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мадяр Ольга Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мецгер Марина Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Решко Світлана Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Сенкович Надія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Стеблак Тетяна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Федак Анжеліка Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Федак Ярослава Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Шпеник Христина Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210304

Голова комісії – Луканинець Марія Федорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Кенес Любов Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Газій Тетяна Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Балко Наталія Михайлівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Глагола Марія Юріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Голод Надія Федорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Іванов Олеся Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ковальська Світлана Гаврилівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Куртинець Марія Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Плесканка Марія Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сивулич Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сідун Наталія Дмитрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Стеблак Ірина Ігорівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Товтин Оксана Вікторівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Фенчак Надія Віталіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шекура Інна Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210305

Голова комісії – Татинець Ігор Іванович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Фенчак Ганна Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Кополовець Олена Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Балог Марія Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Вашкеба Оксана Емілівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Газій Любов Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кенес Любовь Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кополовець Каміла Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Король Марія Дмитрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кравець Тетяна Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Левдер Олена Юріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лешко Адріана Андріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мотринець Тетяна Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Плесканка Ольга Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Стеблак Дмитро Дмитрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Фенчак Наталія Петрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 210306

Голова комісії – Медвідь Наталія Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Халус Ольга Федорівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Ліба Наталія Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Андрейко Ірина Юріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Бабіля Світлана Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Барон Іван Антонович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Габовда Світлана Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Голованьова Марина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Козар Світлана Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Козар Тамара Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Павльо Сергій Юрійович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Павльо Юрій Юрійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Панас Марія Юріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Татинець Христина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Халус Юрій Юрійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Хома Марина Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210307

Голова комісії – Кукрі Мар’яна Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісії – Логай Тетяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Гайдош Мирослава Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Андріканич Маряна Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Вереш Марія Мартонівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Давид Ольга Вячеславівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кентеш Володимир Володимирович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кертийс Мар’яна Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Копча Оксана Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Костик Світлана Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лінтур Володимир Іванович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Логай Оксана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Логай Олена Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мучичка Мар’яна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мучичка Олена Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Мучичка Юрій Юрійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Феделеш Наталія Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210308

Голова комісії – Лінтур Мар’яна Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Севч Євгенія Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Пожар Христина Володимирівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Андріканич Марія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бобуська Наталія Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гладинець Надія Георгіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дідо Тетяна Євгенівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Логай Владислав Володимирович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Логай Оксана Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Логай Таїсія Володимирівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Мельник Марина Іллівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мучичка Олена Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Софілканич Марина Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Степаненко Марта Йосипівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Феделеш Тетяна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Черепаня Мар’яна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 210309

Голова комісії – Іванка Елла Йосипівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Сабов Клара Вінцеївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Секретар комісії – Барта Олена Йожефівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Біро Лариса Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гурська Світлана Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Добош Оксана Федорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кукрі Ольга Йосипівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Левринц Іболя Федорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Орос Магдалина Йосипівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Острачук Тамара Андріївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пастух Еріка Адальбертівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Соколович Яна Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 210310

Голова комісії – Мотиль Маряна Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Бігун Наталія Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Шпеник Василь Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Балог Михайло Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Бекфі Матилда Юліусівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Гелетей Василь Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Костик Марія Йосипівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Логай Ірина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Логай Надія Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Орос Чілла Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Попович Катерина Іржіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Фазекош Мар’яна Михайлівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Фазекош Наталія Юріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Фазекош Юрій Золтанович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шпеник Єлізавета Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210311

Голова комісії – Млавець Світлана Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Ковач Ганна Дмитрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Загорчак Крістіна Петрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Басараб Валентина Юліусівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Білей Ганна Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Вайданич Ольга Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Герцуська Тетяна Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Головерова Віра Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Кохан Іван Ілліч, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кохан Олександра Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Мікла Діана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Пайда Діана Дмитрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Федина Олександра Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210312

Голова комісії – Чепак Віктор Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Данилевич Світлана Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Паук Ірина Юріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Близнець Анжела Юріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Воробок Василь Васильович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гарапко Ганна Федорівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Глеба Іван Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дешко Марина Іванівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ільницька Марія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лилик Марія Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Мисло Ольга Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Паук Надія Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пелех Наталія Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Русин Ганна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Таранухіна Марія Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Топоган Віталія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 210313

Голова комісії – Цанько Маріанна Тіберіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Ярема Марія Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Коваль Ганна Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Безпята Іванна Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Безпята Світлана Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гарапко Галина Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Герцовська Мар’яна Юріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Коваль Дмитро Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Леонтович Ганна Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Свидницький Ярослав Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тарахонич Василь Васильович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Тарахонич Ганна Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Фелцан Ольга Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Фріндт Антоній Андорович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Шпилько Марія Андріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 210314

Голова комісії – Глаголич Світлана Омелянівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Грицько Карина Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Паликовська Марія Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Члени комісії:

Анталик Уляна Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Глаголич Діаніта Юріїна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Глаголич Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Глаголич Мирослава Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Глаголич Софія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Глюдзик Марія Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Грицько Іван Іванович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кокайко Ліана Ігорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Коштура Василь Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Курта Ганна Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Малишко Марія Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сінчак Ярина Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Туряниця Мирослава Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шпонтак Тетяна Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210315

Голова комісії – Лешко Юрій Васильович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Дзямко Людмила Омелянівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Глаголич Жанна Омелянівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Бобуська Світлана Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Гоца Олена Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дзямко Каміла Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Довганич Марта Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Жупан Анджеліка Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лешко Василь Юрійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лешко Оксана Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пайда Тетяна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Перевузник Аніта Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Пуга Віта Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Станкович Іван Іванович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Туряниця Іван Юрійович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ховпей Оксана Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210316

Голова комісії – Самелюк Оксана Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Зейкан Мар’яна Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Усатенко Ірина Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Буглина Світлана Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гальовчик Надія Лаврентіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Глодай Оксана Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дзямко Таміла Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кіяк Володимир Іванович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лешко Марія Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Лешко Світлана Федорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Ремета Віталій Дмитрович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шобя Олена Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Яцина Віта Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210317

Голова комісії – Рачкулинець Олена Юріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Роман Василь Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Голод Оксана Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Варава Наталія Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Варга Іванна Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Годованець Світлана Андріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Когутич Марія Юрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лешко Діана Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Рімек Євген Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Рімек Юрій Євгенович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Рімек Ярослав Євгенович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сараев Роман Володимирович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сідун Марина Гаврилівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Тимко Вікторія Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210318

Голова комісії – Рогач Наталія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Савчак Оксана Федорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Дронько Світлана Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Белеканич Людмила Валеріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Бізіля Василь Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Білей Діана Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Глеба Люба Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Данканич Марія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Запасненко Яна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Орбан Маргарета Михайлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Попович Михайло Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Сабов Василь Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Сабов Наталія Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Фазекош Аліна Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Фазекош Віталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чекан Тетяна Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210319

Голова комісії – Товтин Ганна Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Турі Петро Степанович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Секретар комісії – Кельман Віктор Дмитрійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Біряк Наталія Іванівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Глагола Вікторія Андріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Глевляс Віталій Юрійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дудаш Христина Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Микита Мар’яна Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Пінджоля Марія Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сабов Олена Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Свищо Василина Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Серафим Ольга Дмитрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Середюк Діана Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Спачинський Іван Валерійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Тарабій Надія Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Товтин Надія Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Федака Аліса Іллівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210320

Голова комісії – Понджоля Ірина Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Югас Олена Карелівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Тимощук Світлана Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Бадзьо Євгеній Віталійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Горзей Єлизавета Андріївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Гранчак Ольга Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дзямко Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Купець Мар’яна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лінтур Мирослав Васильвич, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Матьковська Леся Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Наумчук Людмила Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Тимощук Сергій Степанович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Токар Томаш Васильович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Химіч Ольга Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Югас Володимир Михайлович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210321

Голова комісії – Росоха Валентина Вікторівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісії – Гарапко Віталія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Ніжніченко Євгенія Євгенівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Гарапко Юрій Юрійович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Данканич Владислав Андрійович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Данканич Наталія Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Данканич Олександра Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Деркач Микола Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Желізняк Наталія Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Жеребак Святослав Святославович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мироненко Тетяна Антонівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Середюк Світлана Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Турі Іванна Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Шведа Наталія Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210322

Голова комісії – Горват Марія Юріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Якубич Оксана Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Когутич Наталія Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Боровенська Любов Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гарновді Світлана Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Горват Василь Івнович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Касинець Світлана Тиберіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лендєл Мар’яна Андріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Марко Світлана Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мордяк Ганна Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Мордяк Оксана Мирославівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Русин Марія Леонтіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Сулима Ганна Юріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сулима Каріна Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Тимко Марія Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Федак Оксана Семенівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Федака Наталія Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210323

Голова комісії – Локес Людмила Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Янцо Марта Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Молнар Оксана Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Гойдаш Вікторія Василівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Дудаш Оксана Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дурдинець Марія Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Кайдас Ярина Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Ковач Людмила Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ковтун Наталія Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лесович Тетяна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Локес Ярина Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мельник Ганна Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Рябцева Надія Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Сабовчик Андрій Олександрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Симочко Марія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Стегней Наталія Іллівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дільнична виборча комісія № 210324

Голова комісії – Прокопець Алла Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Янцо Віра Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Скучка Віталія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Бабука Маряна Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Бабука Сергій Іванович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ворон Олеся Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гомада Марія Йосипівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гомада Марія Янівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Деркач Наталія Янівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Довганич Мар’яна Федорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Конкус Оксана Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Свида Наталія Юріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Скубенич Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Федака Михайло Миколайович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 210325

Голова комісії – Ковач Алла Михайлівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Галушка Стефан Юрійович, 1940 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Волошин Оксана Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Бабука Ірина Б’б, 1949 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Логойда Анатолій Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мигович Мар’яна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мурніков Олександр Жанісович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Савка Ярослав Михайлович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Стасьо Людмила Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Стрижак Маряна Юріївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Туряниця Михайло Федорович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210326

Голова комісії – Фехтел-Шепа Оксана Омелянівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісії – Габовда Сніжана Мирославівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Черничко Вікторія Дмитрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Горчак Тетяна Віталіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Зубкова Світлана Йосипівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лінтур Іван Михайлович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Медвідь Ксенія Петрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мозер Вікторія Анатоліївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Орос Антоніна Антонівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пронтекер Ганна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Пронтекер Євген Ярославович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Савка Наталія Емерихівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Світловська Наталія Євгенівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Тайпс Людмила Тіберіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Човрій Ліана Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шпак Кароліна Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210327

Голова комісії – Петах Віктор Антонович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Заступник голови комісії – Теліга Віталія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Симочко Еріка Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Бауман Марія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Божа Алла Іллівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кельман Оксана Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ліган Вікторія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пашко Надія Степанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Пашко Олеся Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Родович Михайло Степанович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Свида Ганна Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Теліга Михайло Миколайович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Туряниця Євгенія Степанівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Туряниця Магдалина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дільнична виборча комісія № 210328

Голова комісії – Пашко Світлана Іллічна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Цвік Світлана Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Пашко Ірина Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Бабіля Віктор Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бабіля Ірина Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Болдижар Тетяна Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Вайданич Наталія Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дешко Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лавтнер Маряна Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Лендел Ярослав Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Марінов Іван Йорданович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Пашко Мар’яна Сергіївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пашко Михайло Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Різак Василина Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сливка Федір Васильович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Стегней Віра Юріївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Харламова Уляна Іллівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210329

Голова комісії – Напуда Наталія Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Шепа Марія Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Туряниця Юлія Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Козар Віталія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Петерлик Тетяна Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Прокопець Михайло Васильович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Русин Ганна Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Свида Василь Юрійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Свида Олена Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сливка Мар’яна Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Смужаниця Михайло Михайлович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Стегней Галина Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Туряниця Тетяна Йосипівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 210330

Голова комісії – Пак Світлана Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Головачко Ольга Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Туряниця Христина Юріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Байса Ніна Михайлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Бобела Світлана Андріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Волошин Наталія Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дуран Мар’яна Омелянівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Лукачина Світлана Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лукачина Тетяна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Малешка Аліна Омелянівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Малош Тетяна Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Перчак Михайло Михайлович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Симулик Марина Петрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Симулик Тетяна Вікторівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Стегней Василь Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шуха Марія Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 210332

Голова комісії – Пацкун Микола Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Бабич Наталія Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Шаленик Юрій Васильович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Дацер Тетяна Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дулов Тетяна Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Жевновата Ольга Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Лагута Сергій Сергійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лендел Надія Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Максим Надія Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Машіка Маргарета Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Піняшко Тетяна Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Плеша Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Попович Михайло Павлович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Ступак Михайло Степанович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Шаленик Ганна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210333

Голова комісії – Пайда Катерина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Машіко Марія Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Пехньо Маргарита Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Бумбак Людмила Сергіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Вілкончус Ганна Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Голіба Людмила Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гордубей Ганна Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Павлович Еріка Емануілівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Подольська-Панас Маріанна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Сирда Ірина Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сочка Світлана Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Черяник Яна Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шебела Людмила Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 210334

Голова комісії – Матола Маріанна Едуардівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Курта Яна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Глевляс Віолетта Юріївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Волкова Олеся Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Герц Віра Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ігнатоля Сніжана Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Комарницька Наталія Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Левицька Оксана Дмитрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лізанець Миросла Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Матола Віктор Павлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Петах Марина Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Симодейко Надія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 210335

Голова комісії – Варваринець Василь Іванович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Лендєл Наталія Андріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Шебела Марина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Алмашій Ганна Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Борбель Алла Юріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Варваринець Богдана Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Геревич Марина Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гутій Ангеліна Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Купець Маріана Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лазар Ганна Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Молнар Ганна Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Печора Надія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сабов Маріанна Андріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Товт Михайло Михайлович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Фроїн Лариса Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дільнична виборча комісія № 210336

Голова комісії – Мейсар Наталія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Пойдинець Надія Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Годьмаш Андріяна Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Бесмак Маріанна Юріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Бесмак Юрій Михайлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Варваринець Марія Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Годьмаш Тетяна Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гомонай Наталія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Груценко Тетяна Борисівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пензештадлер Вікторія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Плеша Тетяна Федорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Пойдинець Ярослав Юрійович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Садварі Юрій Юрійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Терпай Ірина Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Товт Яніна Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дільнична виборча комісія № 210337

Голова комісії – Черепаня Марта Іллівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Микуланинець Тетяна Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Юдін Олександр Олександрович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Богиш Каміла Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Габовда Марія Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Данилюк Олександр Володимирович.
Голиш Оксана Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Душаш Надія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Качур Олена Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Медвідь Мар’яна Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Микуланинець Маряна Євгенівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Микуланинець Наталія Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Млавець Світлана Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Сливка Ярослава Теодорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Черепаня Корнелія Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Шанта Іван Андрійович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 210338

Голова комісії – Лінтур Оксана Юріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Качур Іван Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Дудаш Надія Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Балаж Любов Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Варга Тетяна Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гоц Руслана Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Кабацій Євгенія Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кабацій Магдалина Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Качур Віра Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Качур Магдалина Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Масалович Наталія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Радик Юлія Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шемшей Мирослав Михайлович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Якубіч Надія Юріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210339

Голова комісії – Секереш Віта Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Когутич Віктор Степанович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Секретар комісії – Шіц Віталія Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Антоник Катерина Антонівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Антоник Маріанна Золтанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Білак Марина Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Брюхович Світлана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гевці Віра Федорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кушнір Вікторія Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Матола Оксана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Смагіна Ольга Юріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Старикова Матільда Георгіївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Шіц Василь Васильович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Шіц Надія Петрівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 210343

Голова комісії – Карпович Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Кізман-Івашко Вікторія Юріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Осташ Микола Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Гафинець Василина Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гафинець Діана Йосипівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гербер Рената Степанівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Йовбак Наталія Вільгельмівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Канчій Марія Богданівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ковач Олександра Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Козар Наталія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Носа Михайло Васильович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Орбан Лідія Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Осташ Інга Степанівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тараненко Марія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210344

Голова комісії – Росул Оксана Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Балаж Любов Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Костюченко Наталія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Бисага Вікторія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Бундаш Світлана Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Горват Любов Томашівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Данканич Мар’яна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ігнатишин Ганна Степанівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Красик Олесь Юрійович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Онац Ярослав Володимирович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Орбан Ганна Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Орбан Яна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Русин Руслана Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 210345

Голова комісії – Туряниця Ольга Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Дерев’янко Мар’яна Анатоліївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Зарева Тетяна Іллівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Грубінка Верона Рудольфівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Живчак Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Іваник Людмила Іллівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Копач Владислава Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Кость Анжела Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Луканинець Надія Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Луканинець Світлана Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Малярчик Василь Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Маркович Василь Васильович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мешко Марія Іллівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Тороні Вікторія Юріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Тороні Ольга Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210347

Голова комісії – Малярчик Наталія Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Богдан Михайло Юрійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Маркович Наталія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Зарева Володимир Володимирович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Зарева Світлана Ярославівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Іваник Аліна Йосипівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Касинець Марина Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Касинець Наталія Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Лучак Василь Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Лучан Наталія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Малярчик Володимир Рудійович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мацулевич Марія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Тороній Люба Петрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шершун Мелана Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210348

Голова комісії – Іваник Олександр Юрійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Феделеш Мар’яна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Граб Світлана Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Зарева Вікторія Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Зарева Юрій Сергійович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кость Марія Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кость Юрій Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ломпарт Олександр Михайлович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Лукачина Світлана Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Махлинець Магдалина Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мешко Зорина Тіберівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Соловйов Ганна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Хохол Марина Сергіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210349

Голова комісії – Дуран Ольга Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Петрулинець Юрій Сергійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Кость Юрій Юрійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Волошин Василь Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Волошин Оксана Сергіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Малеш Валентина Геннадіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Маркович Олександр Тіберійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Переста Василь Петрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Сасай Віталія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Цвілик Наталія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210350

Голова комісії – Назаренко Надія Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Кармазин Віра Іллівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Головко Юдіта Георгіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Гартл Маріанна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Горячкун Ірина Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дулішкович Юрій Михайлович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Зубанич Лідія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Йовбак Наталія Юріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Когутич Маряна Юрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ліба Олена Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Малета Вікторія Йосипівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Машкаринець Наталія Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Меденцій Аделіна Іванівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Мешко Ян Іванович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Микита Ігор Васильович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Савчинець Марина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Федак Світлана Степанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210351

Голова комісії – Гала Наталія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Мешко Ганна Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Микита Ганна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Абраменко Аліна Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Варга Катарина , 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Газуда Мар’яна Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Доктор Аліна Андріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Доктор Віра Деметерівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Зеленяк Оксана Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Машкаринець Світлана Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Товт Катерина Матвіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Трильо Юрій Степанович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Чепак Марія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Штегура Алла Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Юричко Маріанна Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210352

Голова комісії – Луца Кристина Тиберіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Стрижак Маріанна Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Локес Мар’яна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Бабинець Роман Романович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Брусьо Михайло Васильович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Булеца Петро Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Деркач Мар’яна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Довбак Іван Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Зубанич Іван Михайлович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Машкаринець Михайло Петрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Мочкош Надія Павлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Поляк Ганна Степанівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Рошко Тетяна Петрівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Сушанін Натаія Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Устінова Марина Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210353

Голова комісії – Тороні Наташа Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Гайдош Крістіна Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Микитич Андріанна Андріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Басараб Емілія Омелянівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Бубич Оксана Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Горбачук Адам Петрович, 1942 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Горбачук Марія Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лукеча Валентина Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лучин Олександра Ярославівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Максименко Віталія Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Машкаринець Наташа Павлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Молнар Алла Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Молнар Антоніна Іванівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пашкова Марія Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ціко Тетяна Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шафар Ірина Степанівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Шингляк Валентин Володимирович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Дільнична виборча комісія № 210354

Голова комісії – Карпач Вікторія Гейзівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Мочкош Олена Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Сушанін Анатолій Анатолійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Гайдош Павло Павлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Зозулич Діана Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лендєл Іванна Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Маковський Іван Захарович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мочкош Яна Тіберівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Попович Інна Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Роман Світлана Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Роман Тетяна Сергіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Русин Василь Васильович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Тромпак Іван Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Тромпак Мар’яна Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Шафар Іван Іванович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 210355

Голова комісії – Жидик Катерина Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Буда Рената Сергіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Прокопець Оксана Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Бенце Люба Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Буда Антал Олександрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Годор Валерія Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кедебець Еріка Войтехівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кіш Даніел Даніелович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Серова Єва Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Стасьо Клавдія , 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Товт Андреа Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Урбан Валерія Золтанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дільнична виборча комісія № 210356

Голова комісії – Солонтай Клара Людвіківна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Томаші Юдіт Степанівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Берегсасі Василь Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Баркасі Любов Йосипівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Зайцев Ганна Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Карпач Марина Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Кунак Ганна Юріївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Матьовка Тетяна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мосоряк Іванна Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мучичка Валерія Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Поп Наталія Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Столярчук Магдалина Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Чечур Валентина Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210357

Голова комісії – Іванчо Юрій Васильович, 1943 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Сідор Миланія Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Дрогобецька Ганна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Гряділь Марія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Йовбак Тетяна Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Качайло Ганна Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Куштан Світлана Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Левчук Наталія Анатоліївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Лендєл Марія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Мартин Ганна Андріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Машика Любов Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сідор Мар’яна Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сідор Наталія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210358

Голова комісії – Костик Андріана Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Лендел Ганна Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Мартин Марія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Волошин Марія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Данканич Людмила Славівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Делеган Оксана Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Коструб Валерія Василівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Лендєл Василь Андрійович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лендєл Катерина Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лендєл-Варги Адріана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Павлишинець Віра Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Пацкан Оксана Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сайко Ірина Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дільнична виборча комісія № 210359

Голова комісії – Цифра Любов Юріївна Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Лабан Іван Дмитрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Тромпак Ганна Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Богдан Мирослава Володимирівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Бурак Мар’яна Павлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бурак Мар’яна Юріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Іваньо Марина Дмитрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кешеля Любов Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Очеретна Тетяна Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Прокопець Василь Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Рошко Надія Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сабов Марія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Севч Мар’яна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сорока Валерія Андріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сорока Василь Васильович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Сорока Діана Вікторівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Софілканич Оксана Дмитрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дільнична виборча комісія № 210360

Голова комісії – Іванусь Світлана Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісії – Бігарі Світлана Йосипівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Боркосі Микола Юлійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Бобуська Марія Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Бобуська Наталка Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Бурак Олена Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Готько Мирослава Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Дідо Іван Юрійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Качур Оксана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лінтур Михайло Іванович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Маркулинець Марина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Меліка Марія Омелянівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мотринець Марина Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Несмелова Мар’яна Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Станкович Антоніна Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Туряниця Тетяна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шикура Марина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210361

Голова комісії – Соколович Діана Володимирівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Дорчі Ільді Гейзівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Дорчі Валентин Валентинович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Барта Лівія Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Бекфі Адріен Олексійович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дорчі Едіна Золтанівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ільїних Наталія Балінтівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Кукрі Єва Елемирівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кукрі Тетяна Альбертівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Минда Михайло Михайлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Уста Віталій Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ференц Вероніка Янівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210362

Голова комісії – Папп Степан Золтанович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Біро Золтан Золтанович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Лабан Марія Іллівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Бадов Дєнді Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Берегсасі Аттіла Васильович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Біро Дерді Тіборівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Біро Дєрді Тіборівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мартон Наталія Золтанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мишак Маріанна Федорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Молнар Емма Федорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Товт Наталія Юрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Чакань Еріка Золтанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Шандор Моніка Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210363

Голова комісії – Луцо Яна Вікторівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Прокопець Марія Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Фаріон Наталія Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Задорожний Володимир Вікторович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Задорожний Руслан Володимирович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Куля Агнесса Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лещенко Наталія Рафінівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Луцо Віктор Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Луцо Світлана Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Половко Алла Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Рундіна Алла Олександрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Селіверстова Нургульауданбеківна , 1979 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Сідор Василь Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Сідор Ганна Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Сойма Ольга Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Уста Світлана Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210364

Голова комісії – Лендєл Марія Данилівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісії – Роман Марина Леонідівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Бідзіля Наталія Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Глеба Вікторія Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Головко Зореслава Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Завідфолуші Ольга Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ковач Віталія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Максим Надія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Машіко Надія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Медвідь Анастасія Ярославівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Млавець Ольга Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Роман Вікторія Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Федорко Наталія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Чубірко Михайло Томашович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Чучвар Марина Йосипівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210365

Голова комісії – Алмаші Марина Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Чучвар Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Данканич Діана Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Алмашій Оксана Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Бідзіля Еріка Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Варваринець Оксана Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кабацій Віталій Іванович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кабаштура Наталія Андріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Коструб Марія Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Печонкіна Ірина Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Радович Ганна Андріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ривтій Ангеліна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Шахов Володимир Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210677

Голова комісії – Богдан Олеся Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Авраменко Віта Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Пензеник Алла Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Адаменко Інна Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Брижак Наталія Федорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Геревич Мар’яна Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гецко Ірина Юріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гоблик Ярослав Михайлович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гонак Євгенія Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дзямко Віра Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Красновська Ольга Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Орєшина Ірина Валентинівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Пасічник Євгеній Ігорович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Предчук Сергій Ярославович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Симканич Йоганна Павлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Шах Марта Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ялч Михайло Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210678

Голова комісії – Панькович Михайло Михайлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Брусова Надія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Перевізник Тетяна Валеріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Белоусов Віктор Вікторович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Борбель Оксана Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Кочнєва Олена Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кошелева Наталія Юріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ликова Ганна Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Пинзеник Андріана Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210679

Голова комісії – Дубова Вікторія Вікторівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Кобаль Ганна Василівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Сітар Світлана Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Авраменко Олег Михайлович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Данканич Андрій Павлович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дзямко Оксана Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лавкай Тетяна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Левкулич Ігор Петрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Носкіна Надія Іллівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Півцьо Світлана Іштванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Сінода Каріна Вікторівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Томинець Наталія Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Удут Надія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Фединишинець Василь Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210680

Голова комісії – Петах Надія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Вишньова Тетяна Вольдемарівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Бідзіля Надія Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Девідзе Світлана Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мойсюк Слава Штепанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мошкола Володимир Михайлович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Онишко Олена Олександрівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Піняшко Володимир Антолович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Русин Анна Павлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сверлович Тетяна Михайлівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Телішевський Володимир Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Якоб Інна Олексіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Дільнична виборча комісія № 210681

Голова комісії – Петрус Володимир Юлійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Чепак Софія Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Хмельова Тетяна Борисівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Веселина Діана Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ігнатолі Наталія Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Карач Ярослава Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Карпенко Олександра Миколаївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лутак Ольга Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Маринець Клара Дмитрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мойсюк Емілія Петрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Неверкла Ганна Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Підлісна Валентина Йосипівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Попп Ганна Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Сінода Віктор Антонович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шелестай Крістіна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 210682

Голова комісії – Попадинець Олена Едуардівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Синюк Марія Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Герзанич Габріелла Андріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Абель Мар’яна Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бота Крістіна Миколаївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Варга Ольга Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Вілкончус Людмила Михайлвна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ковалевська Олена Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Масалович Василь Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мішіндур Михайло Михайлович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Паніна Яна Олегівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Петрулинець Наталія Валеріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Пустовіт Наталія Станіславівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Тайпс Ганна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Тюк Олександр Олександрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Тюк Юліанна Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Улинець Оксана Андріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 210683

Голова комісії – Корехова Наталія Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Дорчі Станіслав Андрійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Боцько Олександр Сергійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Абель Олександр Володимирович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Бондаренко Наталія Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Варга Олексій Дмитрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Ганжерлі Олександр Васильович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Довжаніна Надія Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кепша Світлана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Латушкіна Вікторія Валеріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пивоварчук Ірина Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
П’ятак Маряна Федорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сабов Надія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сеніна Михайло Михайлович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Смерічка Наталія Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Соляник Ярослав Юрійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Тукало Артем Васильович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210684

Голова комісії – Яцура Тарас Михайлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісії – Дубешко Наталія Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Пустовіт Марія Станіславівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Баркасі Михайло Омелянович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Бартош Анжела Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бартош Каріна Карлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кміть Лідія Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Лиховець Світлана Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Матковська Оксана Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Машіка Віталія Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Паук Яніна Андріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Росул Михайло Петрович, 1940 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сабов Ольга Томашівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Чубірко Ірина Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 210685

Голова комісії – Мішко Тетяна Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Дружиніна Тетяна Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Суханій Крістіян Юрійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Бабінець Катерина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Горват Іван Іванович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заводяк Олеся Сергіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Курцеба Ріта Юліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Матьковська Тетяна Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Молнар Світлана Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Петрушенко Світлана Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Прісічева Каріна Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Романович Олександр Михайлович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ропанич Ірина Степанівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Фазекаш Владислав Георгійович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Фазекаш Ірина Петрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Цибар Вікторія Борисівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ціптак Тетяна Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210686

Голова комісії – Денега Віта Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Дані Наталія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Уманська Людмила Золтанівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Андрела Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Артем’єв Веніамін Васильович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Бандур Наталія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Васистас Світлана Анатолівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Верб’яна Надія Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Жук Валентина Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Ийдер Марина Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Курах Людмила Романівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мішенчук Ярослав Олександрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Туряниця Галина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чичерська Алла Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210687

Голова комісії – Стасюк Наталя Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Чечур Володимир Володимирович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Скорохід Галина Петрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Варга Іван Іванович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Головачко Едуард Васильович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Довганич Юрій Юрійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Жук Степан Кирилович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Карпук Надія Василівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лендєл Алла Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лендєл Петро Петрович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Медвідь Наталія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Опаленик Леся Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сербін Мирослава Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210688

Голова комісії – Макарович Владислав Володимирович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Звіряк Василина Луківна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Теличко Олена Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Гелетей Марина Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гонак Михайло Георгійович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дуда Олександр Лукіч, 1967 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Дудаш Ольга Еміліянівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Крамгольц Зінаїда Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Крамгольц Микола Володимирович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Крамгольц Олександр Володимирович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Крон Тетяна Павлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Магаль Марія Дмитрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Макарович Марія Павлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Рижикова Вікторія Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210689

Голова комісії – Варга Світлана Карелівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Гвоздьо Любов Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Кампов Тетяна Несторівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Бондаренко Оксана Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Герзанич Ангеліна Віталіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Москаленко Марія Андріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Переста Ганна Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Петухова Валентина Леонідівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Уманська Мар’яна Авінерівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шаленик Василь Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ясевич Олена Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 210690

Голова комісії – Шеффер Ганна Михайлівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Шутій Магдалина Юріївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Русин Володимир Ілліч, 1947 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Банацька Каріна Романівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Баран Оксана Юріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гуранич Наталя Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Келлнер Катерина Вікторівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Матушак Олеся Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мироненко Василь Олександрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Монцоль Павло Павлович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Петканич Вікторія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Піллер Анжела Вільгельмівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Федорина Інна Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Халус Олена Михайлівна, 1944 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 210691

Голова комісії – Бізіля Тетяна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Клімова Ольга Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Стинич Олеся Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Бежинець Оксана Йосипівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Булига Світлана Віталіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Когут Вікторія Петрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лакатош Олександра Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Пасічник Марія Георгіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пінзелик Марія Василівна, 1937 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Сидор Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сухан Ярослав Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Тинта Юрій Юрійович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Улинець Марія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Фадяш Наталія Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Штец Володимир Юрійович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Яфинович Тетяна Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210692

Голова комісії – Герзанич Ірина Валентинівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Свидницький Василь Ярославович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Саламова Айнура Мохлудівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Бежинець Іванна Іванівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гогна Михайло Михайлович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дрогобецька Ірина Сергіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Іванюк Євгеній Сергійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Іванюк Катерина Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Іванюк Сергій Ростилавович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Корчнява Яна Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кучінка Богдан Міланович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лиса Олена Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лічавер Ганна Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Морохович Вікторія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пологі Георгіна Рудольфівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Торжаш Наталія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 210693

Голова комісії – Легош Єлизавета Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Геллерт Елеонора Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Трощак Марія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Бабанський Сергій Іванович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Вагнер Марія Федорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Вернер Ольга Юріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Вернер Сергій Васильович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Геллебранді Василь Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Єрема Діана Оттівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Калужна Вікторія Юріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Машіка Олександр Іванович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Михайлинець Олександра Антонівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Орос Маргарита Юріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Чокнадій Анжеліка Миронівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Шепа Магдалина Ласлівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 210694

Голова комісії – Бенчак Сергій Степанович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Павлік Алла Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Коваленко Петро Дмитрович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Берник Петро Петрович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бідзіля Юрій Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гутій Світлана Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Задорожна Наталія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Зембіцька Тетяна Федорівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кравчук Олексій Леонідович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ладжун Олександра Олександрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Машіко Валентина Петрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Нашкародов Олександр Володимирович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Палинчак Діана Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Пухніченко Антон Володимирович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Стинич Ярослава Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Чепіжак Наталя Сергіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Чохрій Ольга Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Шевера Марина Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дільнична виборча комісія № 210695

Голова комісії – Лелик Ганна Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Лазаревич Діана Михайлівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Талабішка Ольга Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Балог Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Банк Тетяна Омелянівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Безбожна Лариса Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Бурч Маргарита Георгіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Вереш Марія Петрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Вигодованець Наталія Євгенівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Добош Станіслав Ілліч, 1972 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заєць Рената Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Ільтьо Йолана Михайлівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Левицька Ірина Андріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Рущак Сергій Дмитрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Твердушко Дмитро Григорович, 1937 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Шімон Валентина Тиберіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210696

Голова комісії – Данканич Зоряна Ростиславівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Добош Наталія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Шекета Іван Лукич, 1943 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Гвоздь Ігор Дмитрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Голиш Вікторія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кабацій Іван Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Конді Дезидерій Ласлович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ладжун Магдалина Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Маурська Світла Ярославівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Петроці Августин Густавович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сабов Тетяна Андріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Салова Клара Георгіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Соловйов Олександр Дмитрович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Терпак Ольга Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Федорцій Янош Ласлович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шкірей Мілан Михайлович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210697

Голова комісії – Дутов Володимир Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Ісак Мар’яна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Хланта Маріанна Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Данильченко Лілія Йосипівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Канчій Євгенія Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лендєл Іван Петрович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лендєл Лариса Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Рошко Михайло Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Ряшко Вікторія Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Фелді Ксенія Михайлівна, 1941 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чома Ельвіра Василівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Чома Тетяна Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шматко Сергій Адольфович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210698

Голова комісії – Ничипорук Діана Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Мензул Ірина Йїріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Дорчі Уляна Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Гнатів Наталія Віталіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Зайтлер Єлизавета Олексіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Зайтлер Тіберій Тіберійович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Комяті Дмитро Михайлович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Кочурка Оксана Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Нагайко Галина Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Панчешна Мар’яна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Русин Оксана Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ташланов Сергій Володимирович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 210699

Голова комісії – Німець Оксана Тарасівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Лукашевич Віктор Васильович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Солодовников Олександр Сергійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Болдижар Людмила Юріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ільтьо Ірина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Курак Калина Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Локес Василь Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Остапенко Валерій Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Рожок Віктор Стефанович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Солтик Валентина Яківна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Таліанін Василь Васильович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Фізер Еріка Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210700

Голова комісії – Дем’ян Наталія Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Гритчин Олена Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Полигалова Алла Йосипівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Береш Лариса Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гритчин Богдан Романович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гритчин Оксана Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гритчин Роман Дмитрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гуйван Світлана Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Долинка Любов Григорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Долинка Юрій Юрійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кобіль Ярослав Ярославович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Марич Наталія Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мельник Ірина Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Решетар Оксана Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Салтикова Наталія Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Фуярош Олеся Костантинівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210701

Голова комісії – Маркосов Валерій Олександрович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Коровіна Олена Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Голуб Оксана Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Баблюк Людмила Язорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Бобуський Олександр Юрійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дешко Евеліна Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лакатош Іван Іванович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лендьел Христина Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Медвідь Марія Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мец Тетяна Олексіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Порохнавець Марія Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Прокопів Михайло Олексійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ряшко Наталія Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Світящук Анатолій Антонович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Світящук Наталія Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шімон Катерина Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 210702

Голова комісії – Меджидов Михайло Магомедович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Ільтьо Тетяна Юріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Рак Руслана Львівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Булгакова Валентина Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Буцина Лілія Валентинівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ковальчук Іван Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кравченко Віра Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лакатош Ганна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Наскалова Тетяна Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Рак Михайло Ігорович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Тарабій Роман Васильович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Щудлюк Віктор Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Щудлюк Магдалина Петрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 210703

Голова комісії – Гуща Вікторія Валентинівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Дідик Алла Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Токіна Ганна Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Алієва Любов Костянтинівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Андрієвська Людмила Валеріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Андрієвський Олександр Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Андрієвський Олександр Олександрович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Богданов Віталій Вікторович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Богданова Любов Євгеніївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ваш Єлизавета Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гарагонич Оксана Гаврилівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мамедов Заман Байром Огли, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Оріщен Володимир Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Прижегодський Павло Борисович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Прижеготська Алла Борисівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Свирська Ольга Вячеславівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Субачус Сніжана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Тютюнник Тетяна Борисівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210704

Голова комісії – Шарапановська Лариса Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Заступник голови комісії – Азаренкова Наталія Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Свирський Євгеній Володимирович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Бабанський Юрій Сергійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бандурчак Степан Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Берналь Олександр Анатолійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бочарова Наталія Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Глатченко Анатолій Петрович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Долинські Крістіна Емілівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Колядка Іван Михайлович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лостик-Чаповці Світлана Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Микуланинець Інна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Надь Терезія Валеріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Орос Біанка Юріївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сюч Аліна Георгіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Туряниця Едуард-Юрій Едурдович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Фізер Марта Емілівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 210705

Голова комісії – Волошин Людмила Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Пігуляк Вікторія Сергіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Чубірко Вікторія Фомівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Воробок Оксана Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гаманюк Тетяна Степанівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Голяна Світлана Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гунгрідер Ольга Павлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Драчан Ірина Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дудла Василь Михайлович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мешко Оксана Дмитрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мула Надія Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Петрус Магдалина Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Проніков Іван Миколайович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Сливко Марія Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Степанов Валерій Афанасієвич, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Федорцій Валентина Степанівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ясевич Михайло Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Яцура Світлана Фомівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210706

Голова комісії – Балог Сільвія Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Качур Віта Бейлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Пфейфауф Наталія Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Бангрович Василь Васильович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Берестовська Марія Михайлівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Білей Світлана Дмитрівна, 1943 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Катинський Богдан Ілліч, 1944 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Качур Віра Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Кепич Тетяна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Легеза Ольга Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Орбан Іван Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Стегней Володимир Степанович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Трохимчук Антон Олександрович, 1942 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Фелді Магдалина Юліївна, 1939 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Черепанинець Ганна Іванівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Яцура Віолетта Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210707

Голова комісії – Левченко Наталія Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Дудаш Ніна Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Попова Ірина Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Березовська Зінаїда Станіславовна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Вінар Надія Дмитрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Володіна Світлана Федорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Голуб Світлана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Козинці Олександр Степанович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Комос Сергій Анатолійович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Корчинський Юрій Іванович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Лишак Іван Васильович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Малинська Лілія Вікторівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Проценко Сергій Сергійович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тирлич Лариса Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Товт Іванна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Щіпанська Галина Валеріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Яцик Михайло Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 210708

Голова комісії – Халілова Віталія Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Богаш Антоніна Миколаївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Станкович Маргарета Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Бондарчук Світлана Валеріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Вершиніна Еріка Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гасимова Маряна Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Глагола Ольга Ярославівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Іваницький Іван Павлович, 1940 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Климчук Світлана Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Лешко Руслан Юрійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Метзгер Оксана Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Осипов Арен Каренович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Пилипанинець Йосип Йосипович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Русин Мирослава Ярославівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Стаднік Олег Миколайович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Тел’єчко Василь Йосипович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Юхта Олександр Васильович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 210709

Голова комісії – Трохимчук Вікторія Антонівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Гуйван Вікторія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Молодцов Олександр Валерійович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Артем’єва Тамара Олександрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Баняс Олеся Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Джанда Марія Миколаївна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дьорка Марія Дмитрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дьорка Михайло Павлович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Коцубняк Надія Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Кошута Ганна Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Легеза Володимир Михайлович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Молодцова Віта Юріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Черленяк Іванна Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Шраммел Андріяни Золтанівни, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Юхта Юрій Олександрович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ярема Василь Степанович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 210710

Голова комісії – Петльована Олена Вадимівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Діхтяр Руслана Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Гернет Марія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Андялошій Олександр Олександрович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Брижань Любов Андріївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Головчанська Тетяна Степанівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гуща Тетяна Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Доник Валентина Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Лукінчук Мирослава Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Матьола Василь Іванович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Матьола Ольга Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Пасічник Марія Миколаївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Петричко Юрій Юрійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Піонтковський Віктор Олексійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Плещинець Віра Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Чаповці Юрій Олексійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чорі Каміла Володимирівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210711

Голова комісії – Козаченко Надія Олексіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Конова Надія Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Сухарєва Галина Дмитрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Алешкевич Альге Д.Альгердаса, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Білоусова Ольга Вікторівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Бушуєва Ганна Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гафич Вікторія Джоржевна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Добош Інна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кобулей Микола Рудольфович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кувшинова Світлана Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Легеза Людмила Федорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Михайлишина Юлія Костянтинівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Муска Іван Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Онопрійчук Валерій Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Половко Юрій Юрійович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Соляник Олена Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Шимоня Михайло Михайлович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 210712

Голова комісії – Чумак Ганна Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Новак Владислав Гаврилович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Новак Олеся Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Басараб Поліна Юріївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Влашин Наталія Йосипівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ганькович Оксана Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дешко Єлизавета Михайлівна, 1939 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дмитрієнко Наталія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Зарева Юрій Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Калішко Світлана Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кінаш Ксенія Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Костенко Степан Андрійович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кричфолуші Тетяна Петрівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Михайлова Ольга Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Морозов Федір Федорович, 1939 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Секретар окружної виборчої комісії Куруц А. А.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів