Політика   • 31 березня 2019 року, 07:53367

Українці з-поміж 39 кандидатів оберуть главу держави

Вибори в Україні 31 березня

Сьогодні, 31 березня, Україна обирає президента. За головний пост держави змагаються 39 кандидатів.

Виборчі дільниці працюють від 8:00 до 20:00. Місця будуть під посиленою охороною поліції, рятувальників.

Для того, щоб проголосувати, слід на дільницю взяти паспорт. За наявності у списках виборців член дільничної виборчої комісії видасть бюлетень із прізвищами та біографією кандидатів. Тоді виборець із бюлетенем прямує до закритої кабінки, де навпроти прізвища свого кандидата ставить хрестик або галочку. Тоді бюлетень опускається до урни. 

Читайте також:  Закарпатці повертаються із заробітків, аби піти на вибори

Станом на 7 березня у Державному реєстрі виборців нараховувалось 29 935 965 осіб. Центрвиборчком замовив друк 30 395 589 штук бюлетенів. На ці потреби було витрачено 166,37 млн грн. ЦВК оплатила друк бюлетенів на перший і другий тури.

За процесом голосування та підрахунком голосів спостерігатиме рекордна кількість спостерігачів. Ідеться про участь 139 неурядових українських організацій, 2344 міжнародних спостерігача. У їхньому складі не буде представників Росії, згідно з законом України.

Варто відзначити, що інтернет-видання цілий день висвітлюватиме хід голосування. Видання публікуватиме найсвіжіші дані по явці на виборах, розповідає про хід голосування в Україні та Закарпатті. Також кореспонденти онлайн-ресурсу робитимуть прямі включення із виборчих дільниць. Для зручності, всі новини про вибори можна читати за цим посиланням.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів