Політика   • 1 квітня 2019 року, 12:511853

Хто переможе у другому турі – Зеленський чи Порошенко: версія експерта

Хто має більше шансів на перемогу у другому турі: Зеленський чи Порошенко?

Шанси на перемогу в Зеленського і Порошенка п’ятдесят на п’ятдесят. Перетікання голосів від інших кандидатів не можна точно спрогнозувати. Для багатьох це стане сюрпризом.

Таку думку висловив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

Зокрема, зауважує політолог, кандидати в президенти, які не потрапили до другого туру, швидше за все, займатимуться контрагітацією проти переможців. Підтримувати когось навряд чи вони захочуть, оскільки попереду парламентські вибори.

Читайте також:  В Україні порахували більше 65% голосів виборців

"Зеленський і Порошенко гратимуть один проти одного, знижаючи явку на території опонента, і використовуватимуть тему Росії як ворога. Парадокс у тому, що попри прогнози, що електорат Зеленського не прийде голосувати, явка його виборців вища, ніж у Порошенка. Тому і на другий тур явка не прогнозована", – говорить Микола Давидюк.

На його думку, до Порошенка найбільше перейдуть голоси екс-глави СБУ Ігоря Смєшка, частина виборців Анатолія Гриценка і соціально-дотаційна частина електорату Юлії Тимошенко. Ті, хто отримав соціальну допомогу напередодні виборів. Плюс Порошенко більш глибоко використовуватиме адмінрерурс.

Зеленському перейдуть голоси від Юрія Бойка і тих, хто потрапляє в антирейтинг Порошенка і прийде на вибори.

Раніше повідомлялось, що Зеленський та Порошенко вже встигли обізвати один одного.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів