Пафос проти гумору: Святослав Вакарчук прокоментував батл Зеленського і Порошенка

Політика  6 квітня 2019 року, 09:36 1588 ВІДЕО

Співак Святослав Вакарчук записав відеозвернення, у якому заявив, що протягом всієї президентської кампанії зміст підміняється формою і закликав українців вимагати змісту від кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

"І так відбувається протягом всієї президентської кампанії: зміст підміняється формою. Йде постійне змагання кольорів і слоганів. Пафос проти гумору. Білборди проти Інстаграму. Молебень проти серіалу". – наголошує він.

Читайте також:  Вакарчук відреагував на попередні результати голосування

Вакарчук заявив, що він, як виборець, хотів би знати відповіді на запитання, як той чи інший кандидат в Президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права, реформувати судову систему, повертати додому військовополонених та політв’язнів, а також окупований Крим і території Донбасу.

"Дорогі виборці, не дайте підмінити зміст – формою. Вимагайте в кандидатів в президенти конкретні відповіді на запитання, якою вони бачать Україну через 5 років? І якими є конкретні шляхи реалізації цього бачення. Зміст важливіший, ніж форма", - зазначив Вакарчук.

Нагадаємо, що раніше Святослав Вакарчук оприлюднив важливе передвиборче звернення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0