За кого голосуватимуть українці у другому турі виборів: оприлюднено перші результати соцопитувань

Політика  11 квітня 2019 року, 11:53 6508

Соціологічна група "Рейтинг" оприлюднила результати опитування українців. За словами заступника директора "Рейтингу" Любомира Мисіва, якщо відняти тих виборців, які не визначилися і не будуть голосувати, і змоделювати результати виборів, то найбільше голосів набирає Зеленський.

"Якби прийшли всі виборці проголосувати, то результат був би такий – 71,4% проголосували би за Володимира Зеленського і 28,6% – за Порошенка", – заявив Любомир Мисів.

Читайте також:  Де живе Володимир Зеленський: опубліковано фото

На питання: "За кого з цих кандидатів ви голосуватимете у другому турі виборів президента?", 51% респондентів відповіли, що проголосують за Зеленського, а 21% – за Порошенка, 18% не визначилися і 10% сказали, що не будуть голосувати.

"Якщо поглянути на динаміку цієї електоральної пари, то ми бачимо, що електоральний показник Володимира Зеленського постійно зростає, а рейтинг діючого президента Петра Порошенка по суті залишається незмінним і фіксується на рівні 20%", – сказав Любомир Мисів.

Щодо регіональних особливостей, то він додав, що найбільше за шоумена планують голосувати на Сході та Півдні, а також він перемагає у Центрі і конкурує з Порошенком у західній Україні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0