Як проходитимуть дебати між кандидатами у президенти, якщо Зеленський прийде у студію "Суспільного"

Політика  19 квітня 2019 року, 12:07 1612

19 квітня повинні відбутися дебати між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. Видання вирішило відповісти на найпоширеніші запитання щодо того, як будуть відбуватися дебати.

Формат дебатів чітко прописаний 62 статтею у законі "Про вибори Президента України".

За якої умови проводять дебати? У випадку, якщо Центральна виборча комісія призначить другий тур.

Чи можуть замість кандидатів виступати довірені особи? Ні. У законі наголошується на особистій участі кандидатів.

За які гроші проводяться дебати? Згідно постанови ЦВК, дебати проводяться за гроші державного бюджету. До слова, 1 година теледебатів – близько 6 мільйонів гривень.

Коли і де відбуватимуться дебати? Центральна виборча комісія дозволила перенести дебати на Суспільному з 20 години на 21:00, аби кандидати у президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський мали змогу взяти участь у неофіційних дебатах на НСК "Олімпійський". Тож теледебати відбудуться 19 квітня 2019 року з 21:00 до 22:00.

Скільки часу триватимуть дебати? 60 хвилин.

Де можна дивитися дебати? Прямий ефір буде у студії "UA:Перший" та "UA:Українське радіо". Всі інші канали мовлення можуть транслювати безкоштовно. 

Хто з кандидатів виступатиме першим? За 10 хвилин до прямого ефіру буде жеребкування, яке визначить, хто із кандидатів виступає першим.

Який формат теледебатів? Спершу вступне слово кожного кандидата (5 хвилин). Далі – дискусія: 36 хвилин безперервного ефірного часу. На завершення – виступ кожного кандидата (не більше 5 хвилин).

Читайте також:  До та після виборів: три нагадування кандидатам

Запитання кандидата: не більше 1 хвилини;

Відповідь кандидата: не більше 3 хвилин;

Завершальний виступ: не більше 5 хвилин;

Репліки кандидатів: не більше 30 секунд (за наявності ефірного часу).

Який формат дискусії між кандидатами? На запитання кандидат має не більше 1 хвилини, а на відповідь – не більше 3 хвилин. Кожен кандидат може поставити 4-5 запитань.

Якщо буде присутній лише один кандидат, що тоді? У такому випадку кандидату у президенти нададуть весь ефірний час для передвиборної агітації.

Варто зазначити, що Петро Порошенко має намір з’явитись у студії "Суспільного". Водночас кандидат у президенти Володимир Зеленський не братиме участі в теледебатах у студії «Суспільного». Принаймні про це заявив його уповноважений представник Сергій Кальченко.

Раніше повідомлялось, що у штабі президента України Петра Порошенка підтвердили проведення дебатів 19 квітня на "Олімпійському".

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0