Віктор Янукович планує повернутися в Україну

Політика  24 квітня 2019 року, 11:20 6314

Президент-утікач Віктор Янукович хоче повернутися в Україну – і його юристи активно над цим працюють. Однак вони кажуть, що перемога на президентських виборах Володимира Зеленського із бажанням Януковича не пов’язана.

Янукович домагатиметься зняття всіх звинувачень і оскаржить вже винесений вирок, розповів його адвокат Віталій Сердюк. Він зазначив, хоч Віктор Янукович нещодавно надіслав новообраному главі держави вітальне повідомлення, однак "цей жест жодним чином не пов’язаний з його бажанням повернутися". 

"Дійсно, наміри повернутися у Віктора Януковича є. І ми над цим працюємо з перших днів боротьби за його права. Обрання Зеленського жодним чином не впливає на саме бажання Віктора Януковича. Так само як це не впливає на нашу процесуальну роботу: як боролися, так і будемо боротися", – стверджує він.

Читайте також:  Прем’єр-міністр Угорщини написав листа Зеленському

Адвокат Януковича також заявив, що той "на території Росії перебуває тимчасово і вимушено". За його словами, "захист робить все, щоб відновити його права і довести, що всі звинувачення мали політичний, а не правовий характер".  При цьому він зазначив, що після зміни влади в Києві з’являється шанс, що процес проти Януковича перестане бути політизованим.

Окрім того, захист буде відстоювати права Януковича незалежно від того, яку позицію з цього питання займе обраний президент України Володимир Зеленський.

Зазначимо, Янукович одним із перших привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах 21 квітня і назвав вибір українців "мудрим". Натомість у штабі Зеленського відповіли, що обійдуться "без цієї підтримки і цих привтіань".

Як раніше писало "PMG.ua", уродженка Мукачева співачка Лоліта звернулася до Зеленського.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0