Політика   • 23 травня 2019 року, 16:03747

На сайті президента з’явилась петиція за відставку Зеленського

На сайті президента з’явилась петиція за відставку Володимира Зеленського

На сайті президента зареєстрували електронну петицію "За відставку президента Володимира Зеленського". За одну добу вона зібрала понад 46% необхідних голосів. Автор петиції Максим Безрук відзначає, що голосування за Зеленського "у більшості своїй було протестним", і насправді чинний президент не має підтримки 73% виборців.

Читайте також:  Вілла в Італії, квартира в Англії та мільйони на рахунках: Зеленський подав декларацію

"Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж ваші заяви та дії розчаровують ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію", – йдеться в тексті петиції.

Електронна петиція За відставку президента Володимира Зеленського

"Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо вашої негайної відставки", – зазначає автор. За одну добу петиція зібрала 11 705  голосів. Для того, щоб її розглянув президент, петиція має набрати 25 тисяч голосів за 92 дні.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів