На сайті президента з’явилась петиція за відставку Зеленського

Політика  23 травня 2019 року, 16:03 1242

На сайті президента зареєстрували електронну петицію "За відставку президента Володимира Зеленського". За одну добу вона зібрала понад 46% необхідних голосів. Автор петиції Максим Безрук відзначає, що голосування за Зеленського "у більшості своїй було протестним", і насправді чинний президент не має підтримки 73% виборців.

Читайте також:  Вілла в Італії, квартира в Англії та мільйони на рахунках: Зеленський подав декларацію

"Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж ваші заяви та дії розчаровують ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію", – йдеться в тексті петиції.

Електронна петиція За відставку президента Володимира Зеленського

"Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо вашої негайної відставки", – зазначає автор. За одну добу петиція зібрала 11 705  голосів. Для того, щоб її розглянув президент, петиція має набрати 25 тисяч голосів за 92 дні.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0