У Львові вимагають відставки Садового

Політика  28 травня 2019 року, 14:33 460 ФОТО

У Львові в понеділок, 27 травня, активісти та учасники бойових дій вийшли на акцію протесту з вимогою відправити у відставку міського голову Львова Андрія Садового. Про це повідомляє місцеве видання "Вголос".

Згідно інформації ЗМІ, відразу після початку акції Львівську міську раду закрили для відвідувачів, а вхід оточила "Муніципальна варта". Причину таких дій у ЛМР не коментують.

Учасники акції протесту вимагають відправити у відставку не лише міського голову, але і його заступників.

Протестувальники кажуть: за роки роботи Садового накопичилося достатньо підстав, щоб його законно зняти з посади: це божевільна корупція його підлеглих, безлад в комунальній сфері, транспортні та інфраструктурні біди міста. Наразі у міській раді зареєстрована постанова про дострокове припинення повноважень  мера Львова Андрія Садового.

Читайте також:  Босі мандрівники, які розпочали свою ходу з Ужгорода, зустрілись з мером Львова Андрієм Садовим

У свою чергу Садовий зазначив, що поява цієї постанови - це спроби деяких політичних сил скористатися ситуацією в країні, для досягнення власних цілей. Він додав, що переконаний, що громада Львова не дозволить дестабілізувати ситуацію в місті. Про це повідомляє на сайті Львівської міської ради.

Нагадаємо,від Садового тікають нардепи. Не пройшло й місяця після того, як "Самопоміч" покину нардеп Єгор Соболєв разом із Семенченком, як про вихід з неї заявили ще 5 нардепів.8 травня, народні депутати Вікторія Войціцька, Олександр Данченко, Іван Мірошніченко, Олена Сотник та Олександр Опанасенко вирішили вийти з партії "Об’єднання "Самопоміч". Вікторія Войціцька пояснила таке рішення: 

"Причина у відсутності прозорих процесів та прийняття рішень в партії, щодо втрати ідеологічного базису, щодо звалювання в популізм заради утримування політичного рейтингу та відсутності чіткої стратегії для України й бажання стати дійсно загальноукраїнською партією". 

Джерело: znaj.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0