Один із кандидатів у депутати на Закарпатті отримав "двійника"

Політика  21 червня 2019 року, 08:42 2188

Згідно з інформацією із сайту Центральної виборчої комісії, станом на ранок 20 червня в мажоритарному округу №73 (центр - Виноградів) зареєстровані 2 кандидати із однаковими прізвищами, іменами та по батькові – Брензович Василь Іванович.

Першим у цьому окрузі був зареєстрований Василь Брензович (13 червня), який є чинним нардепом, членом «КМКС» Партії угорських України» та відомим політиком в області, одним із лідерів серед угорськомовної громади області. Згідно з інформацією із сайту ЦВК, Василь Брензович народився 25 квiтня 1964 року в селі Запсонь Берегівського району Закарпатської області, громадянин України,  освіта вища,  член «КМКС» Партії угорців України», проживає в селі Запсонь Берегівського району , судимість відсутня, балотується шляхом самовисування.

Вже 18 червня ЦВК зареєструвала у цьому окрузі ще одну людину з іменем – Брензович  Василь Іванович. Він, згідно із опублікованої інформації, народився 12 жовтня 1977 року в селі Люта Великоберезнянського району Закарпатської області, громадянин України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Люта Великоберезнянського району Закарпатської області, судимість відсутня, йде на вибори як самовисуванець.

Читайте також:  На Закарпатті дві угорські організації об’єдналися заради виборів

Сам нардеп Василь Брензович у коментарі комунікаційниці ОПОРИ зазначив, що вважає факт появи такого кандидата використанням технології проти нього. «Це використання технології моїми конкурентами. Я не знаю, чим ця людина із села Люта може допомогти виборцям Берегівського та Виноградівського районів. Як кажуть мої знайомі, ця людина надзвичайно бідна і веде аморальний спосіб життя. Не вважаю цю людину своїм повноцінним конкурентом, це елемент технології і більше нічого», – зазначив Василь Брензович.

«Відомо, що в Україні дійсно є нечесна виборча технологія – реєструвати «двійників» – людей, з однаковими прізвищами та іменами.. Її мета – ввести в оману неуважного виборця, який може помилково віддати голос не за ту людину, за яку мав намір голосувати. Нерідко виявляється, що «двійником» відомого політика стає людина із таким же прізвищем, втім про її діяльність і ким є ця людина – публічно невідомо нічого, – зазначає координатор Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області Ярослав Гулан. – Оскільки імена кандидатів-мажоритарників розміщуються у виборчому бюлетені в алфавітному порядку, виборцям потрібно бути дуже уважними та ретельно шукати не лише ім’я свого кандидата, а й вичитувати інформацію про нього, яка обов’язково буде у бюлетені , зокрема – дата народження, місце роботи, місце проживання, партійність тощо».

Всього у шести мажоритарних округах Закарпаття станом на 19 червня ЦВК зареєструвала 21 кандидата у народні депутати, із них 16 балотуються шляхом самовисування, 5 – кандидати від політсили «Єдиний Центр». Серед 21 кандидата всього дві жінки По округу №71 (центр - Хуст) на ранок 20 червня не було зареєстровано жодного кандидата.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0