З ініціативи нардепів Петьовки, Горвата та Лунченка Кабмін заборонив імпорт автомобілів з РФ

Політика  26 червня 2019 року, 15:51 1195

Кабінет Міністрів України у середу, 26 червня, вніс зміни до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації. Зокрема, з ініціативи народних депутатів Роберта Горвата, Валерія Лунченка та Василя Петьовки, уряд заборонив ввозити на територію України транспортні засоби: трактори, автобуси, легкові, вантажні та спеціалізовані автомобілі, мотоцикли.

Читайте також:  Нардепи Василь Петьовка, Валерій Лунченко і Роберт Горват обурені станом дороги «Мукачево-Рогатин»

«Сталося, друзі! Росія більше не має права ввозити до України свої автомобілі. Численні депутатські запити та звернення, скарги з офісу путінського кума Медведчука та внесення нас із Валерієм Лунченком та Василем Петьовкою до санкційного списку Кремля. Але ми це зробили! Тривалий час ми з колегами добивалися введення цього ембарго. І нарешті бачимо конкретний результат. Агресор не повинен мати можливості заробляти на українському ринку у той час, як веде проти нас війну», – заявив після публікації постанови Роберт Горват.

«Рішення ухвалено з метою вжиття заходів у відповідь на дискримінаційні та недружні дії щодо України, що застосовуються державою-агресором, а також з урахуванням звернень асоціацій, об’єднань, підприємств низки галузей промисловості», — наголошується у повідомленні кабміну. Заборона вступить у силу із 1 липня 2019 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0