Валерія Лунченка підтримав знаний закарпатець

Політика  4 липня 2019 року, 13:54 1236 ФОТОФАКТ

Центральна виборча комісія зареєструвала закарпатця Валерія Лунченка кандидатом в народні депутати по одномандатному виборчому округу №71 із центром у Хусті.

Сьогодні ж, 4 липня, наш земляк, шанований всіма кардіохірург, керівник "Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова" Василь Лазоришинець висловив свою підтримку на виборах до Верховної Ради Валерію Лунченку.

Читайте також:  Валерій Лунченко балотуватиметься у ВР по мажоритарному округу із центром у Хусті

"Підтримка шанованого земляка – це велика честь для нас! Ми виправдаємо всі сподівання, які Василь Васильович покладає на нашу команду!", – запевнив кандидат у народні депутати. Зазначимо, що Василь Лазоришинець напередодні також висув свою кандидатуру до Верховної Ради по 71 округу. Та згодом уродженець Закарпаття передумав.

"Після подачі документів мав час на роздуми і вирішив, що слід зосередитись на своїй професійній сфері. Перш за все, я – лікар і керівник інституту, який потребує щоденної уваги. Тому на цій ділянці найближчим часом і зосереджусь. Адже тисячі пацієнтів чекають на допомогу, – зазначив Василь Лазоришинець. – Тим більше, що у нас в Хусті є гідний кандидат, який дуже багато зробив для нашого краю".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0