Голова партії "Слуга народу" заявив, що швидко врегулювати конфлікт на Донбасі не вийде

Політика  5 липня 2019 року, 13:21 601

У врегулюванні конфлікту на Донбасі зацікавлені не всі політичні сили, і це буде важкий і не швидкий процес. Про це заявив голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков під час круглого столу на тему "Нова політика в Донбасі. Відродження. Розвиток. Стабільність", передає "Інтерфакс-Україна".

"Шапкозакидництвом, на відміну від багатьох інших, ми не будемо займатися. Говорити, що проблема може бути вирішена завтра, – це неправда. Потрібно бути відвертим і перед собою, і перед українським суспільством, це важкий процес. Найстрашніше, що не всі в цьому процесі хочуть реального врегулювання", – заявив він.

Читайте також:  Разумков пообіцяв прибрати Михайла Соколова зі списку "Слуги народу", якщо підтвердиться його російське громадянство, – ЗМІ

Разумков зазначив, що важливим аспектом в питанні повернення Донбасу є інформаційна політика. "Ключовим видом озброєння в цій війні є інформація, яка вражає чи не сильніше, ніж кулі, снаряди або міни... Вся інформація, яку отримують жителі Донецької області, найчастіше виходить з російських телеканалів. Нам потрібно повернути цих людей ментально, а потім зайнятися економічним розвитком територій", – сказав він.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0