В одному з округів Закарпаття через негоду дільничні виборчі комісії утворили із запізненням на один день

Політика  8 липня 2019 року, 08:16 633

На Закарпатті окружна виборча комісія №70 (центр – Свалява) утворила дільничні виборчі комісії лише 6 липня. Відповідно до календарного плану ЦВК, всі дільничні комісії мали бути утворені до півночі 5 липня, однак через технічні проблеми та погодні умови утворити комісії в цьому окрузі вчасно не вдалося.  Інші п’ять окружних виборчих комісій утворили ДВК до 5 липня.

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, які були присутні на засіданнях ОВК.

Читайте також:  Вибори на Закарпатті: хто від кого і по якому округу балотуватиметься

ОВК №70 розпочала засідання з утворення дільничних виборчих комісій ще у четвер, 4 липня, але через технічні неточності, помилки у поданнях та «двійників», члени ОВК оголосили перерву у засіданні до 5 липня. У четвер, 5 липня, ОВК продовжила засідання, але через негоду в місті виникли проблеми з електропостачанням, тому перерву в засіданні продовжили до 6 липня. Станом на 16 годину 6 липня усі 212 дільничні виборчі комісії по округу №70 були утворені.

«Спершу у нас були проблеми із великою кількістю «двійників» та помилками у поданнях на членів ДВК. 5 липня довелося оголосити перерву в засіданні через те, що у приміщенні ОВК не було світла. Про нашу проблему із електроенергією ми одразу повідомили куратора із ЦВК. Зараз усі проблеми вдалося усунути та утворити необхідну кількість дільниць. На деяких дільницях у Мукачівському районі не вистачало членів, тому я вніс кілька подань від свого імені», – розповів у коментарі комунікцаійниці ОПОРИ голова окружної виборчої комісії №70 Василь Кошеля.

Раніше повідомлялось, що "Опора" опублікувала прізвища членів ОВК Закарпаття, які у різні періоди працювали на різні політичні сили чи на різних кандидатів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0