Едгар Токар зробив гучну заяву

Політика  22 липня 2019 року, 21:41 13767

ЦВК оприлюднила результати виборів по одномандатному виборчому окрузі №69 із центром у Мукачеві. Опрацьовано 100% протоколів. Згідно з ними, перемогу здобув Віктор Балога. За нього віддали свої голоси 35,81% виборців. Він здобув 21 265 голосів.

Едгару Токарю, який йшов на вибори від партії "Слуга народу", для перемоги не вистачило зовсім трохи. Він отримав 20 467 голосів. Це 34,47%. Після оприлюдення результатів Едгар Токар вернувся до виборців. Публікуємо оригінальний авторський текст.

Читайте також:  Віктор Балога переміг Едгара Токара із незначним відривом

"Знаю, що ЦВК оприлюднили вже результати, згідно яких основний конкурент має перевагу у 798 голосів. Так, це інформація, згідно поданих протоколів ДВК, але ми не згідні з результатами підрахунку, оскільки наші спостерігачі зафіксували більше 30 порушень на ДВК у день виборів, по двох із них тривають кримінальні провадження.

Я хочу, щоб Ви знали, що я не опустив рук – ми вже перемогли. Сфальшовані результати на кількох дільницях ми будемо оскаржувати у суді. Це не моя забаганка, це - мій обовязок перед Вами.

Більше 20 тисяч виборців захотіли, щоб я представляв їх інтереси в парламенті і я не можу їх зрадити, я буду відстоювати результати волевиявлення до офіційної перемоги і сподіваюся, що партія "Слуга народу" допоможе мені в цій боротьбі. Ціную Вашу підтримку та робитиму все, щоб нам вдалося відстояти правду. Підкуп та махінації не повинні перемогти здоровий глузд!".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0