На Закарпатті на одній дільниці результати голосування за кандидатів-мажоритарників визнали недійсними

Політика  23 липня 2019 року, 16:57 3185

На виборчій дільниці №210489, яка функціонувала в селищі Солотвино Тячівського району (округ №72, центр – Тячів), згідно із даними сайту Центральної виборчої комісії, результати голосування по мажоритарному округу визнано недійсним. Про це повідомляє ОПОРА.

За інформацією із ОВК №72, на дільниці №210489 у день виборів бюлетені отримали 250 осіб, а 61 виборець, який змінював місце голосування без зміни виборчої адреси, отримав бюлетень для голосування у одномандатному виборчому округу. Кажучи іншими словами, 61 виборець, який міг голосувати лише за партійні списки, отримав і бюлетені за кандидатів-мажоритарників.

Читайте також:  Едгар Токар вимагатиме перерахунку голосів на 13 дільницях, – ЗМІ

За словами члена ОВК Івана Деяка, члени дільничної виборчої комісії самі визнали голосування по одномандатному округу на своїй дільниці недійсним та склали відповідний акт.

"На жаль, не завжди члени ДВК повністю компетентні і знають, кому і який бюлетень можна видавати і на основі якого документа, – констатує координатор Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області Ярослав Гулан. – Немає впевненості, що в інших селах Закарпаття, де не було незалежних спостерігачів, ДВК так само не видавали бюлетені за кандидата в окрузі виборцям, які тимчасово змінили місце голосування і є незареєстрованими в межах округу. У цій ситуації через некомпетентність членів ДВК думка виборців цієї дільниці щодо їх представника у парламенті залишилася повністю проігнорованою".

Нагадаємо, Віктор Балога прокоментував можливість перерахунку голосів на окрузі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0