В Хусті та районі за кошти ДФРР реалізують довгоочікувані проєкти

Політика  19 вересня 2019 року, 16:46 627

Створення ДФРР дозволило започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації.

І там де на місцях є активні представники влади, регіон отримує з державного бюджету додаткові кошти на потреби громад: відновлення доріг, ремонти ДНЗ та ЗОШ, закладів культури та сфери спорту, об’єкти водо-, газо-, тепло-, енергопостачання тощо.

Нагадаємо, 5 липня 2019 року розпорядженням КМУ уряд вніс зміни до переліку проектів, які фінансуються у 2019 році за кошти державного фонду регіонального розвитку.

До цього переліку додатково було включено 366 нових проектів з обсягом фінансування 3,646 млрд. гривень, що були запропоновані обласними комісіями з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм, які можуть фінансуватися за кошти ДФРР. Значна кількість проєктів припадала і на Закарпатську область.

Пізніше у ЗМІ з’явилася інформація, що фінансування проєктів може бути призупинено, однак вчора, 17 вересня, керівник Міністерства Розвитку громад і територій України Альона Бабак під час засідання конкурсної комісії при Мінрегіонбуді повідомила, що КМУ планує відновити фінансування проектів за кошти ДФРР.

Читайте також:  Попереду в нас ще багато завдань та нових викликів, – Валерій Лунченко

Завдяки активній позиції закарпатського нардепа Валерія Лунченка, розпорядженням КМУ було передбачено значне фінансування проєктів і в м. Хуст та Хустському районі Закарпатської області:

  • Драгівська дільнична лікарня – будівництво першого пускового комплексу – 4.4 млн грн.;
  • Кірешська загальноосвітня школа I ступеня — реконструкція під навчально-виховний комплекс – 3 млн 952 тис 800 грн.;
  • Будівництво дитячого садочку та фельдшерсько-акушерського пункту у с. Яблунівка виділено 4.5 млн грн;
  • Капітальний ремонт вул. Львівська у м. Хуст – 20 млн грн.;
  • Реконструкція спортивних полів та майданчиків стадіону “Карпати” у м. Хуст – 2 млн грн.
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0