Президент настільки слабкий? Андерс Аслунд розкритикував зустріч Зеленського з Коломойським

Політика  20 жовтня 2019 року, 21:29 669

Андрес Аслунд, американський професор і авторитетний фахівець зі Східної Європи в інтерв’ю розкритикував зустріч президента Володимира Зеленського з мільярдером Ігорем Коломойським. «Мене дуже бентежить фігура Ігоря Коломойського та його зустріч із президентом Зеленським. На мій погляд, президент взагалі не повинен зустрічатися з людиною, у якої така репутація. Але він це робить, і виникає питання: чому? Президент настільки слабкий, що не може в цій зустрічі відмовити? Чи він не розуміє наміри Коломойського? Всі знають, хто такий Коломойський!», — заявив Аслунд. Він наголосив, що іноземні інвестори прекрасно розуміють ситуацію із ПриватБанком. «ПриватБанк — це 5% українського ВВП. Розуміючи це, уряд та НБУ у 2015 році рекапіталізували цей банк і врятували.

Читайте також:  Віктор Балога увійшов до депутатської групи, яка обслуговуватиме Коломойського 

Коломойський же ці гроші у громадян України вкрав і зараз вимагає компенсацію або банк назад. Тобто йому потрібно повернути ним же вкрадене? Це цирк!» — обурився аналітик. За словами Аслунда, інвестори «спостерігають, як головний підозрюваний у великих фінансових махінаціях приходить до президента, а вони ні». Нагадаємо, 10 вересня президент України Володимир Зеленський зустрівся з українським олігархом Ігорем Коломойським. Згідно з офіційною інформацією, під час зустрічі обговорювалися питання ведення бізнесу в Україні та енергетична сфера. 13 вересня Зеленський заявив, що на зустрічі з Коломойським обговорювалися питання припинення монополії олігархів і зниження цін на комунальні послуги у країні.

Як раніше повідомляло "PMG.ua", рішення Апеляційного суду Лондона і Уельсу підтвердило, що англійський суд має юрисдикцію для розгляду позову ПриватБанку щодо шахрайства з боку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Джерело: НВ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0