"Є дуже давня українська традиція": Зеленський і Тимошенко обмінялись "компліментами"

Політика  19 листопада 2019 року, 15:35 2077

Президент України Володимир Зеленський сьогодні заявив, що глава партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко приходила до нього з пропозицією працевлаштувати своїх кандидатів на "солодкі" посади, а натомість дещо пропонувала.

"Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ. Вчора подивився "Свободу слова" на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які "принесуть інвестиції". Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця. Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала", – написав Володимир Зеленський у своєму Фейсбуці.

Loading...

Читайте також:  "Один із найбільших обманів": Зеленський звернувся до українців із важливим повідомленням

За словами Зеленського, Тимошенко принесла список своїх людей для призначення на "солодкі" місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі "Слугою Народу" у Верховній Раді.

"Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди. Але подивіться, який гарний вигляд має зараз "опозиція". Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають "солоденького", – написав Володимир Олександрович.

Реакція Юлії Тимошенко на слова президента не змусила на себе довго чекати. Лідерка "Батьківщини" відповіла Володимиру Зеленському на його "комплімент щодо фігури" і натякнула, що посада президента України не вічна.

Читайте також:  Порошенко може сісти за ґрати? ДБР скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру

"Хотілось би говорити з Вами, Володимире Олександровичу, про долю країни, але Ви обрали інший тон. Шкода... Тоді нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським Президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Ну ви в курсі... Словом, чекаємо Вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно:)", – написала Юлія Тимошенко у Фейсбуці.

Нагадаємо, рівень довіри до Володимира Зеленського знижується.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0