Стало відомо, хто може очолити Закарпатську ОДА

Політика  29 січня 2020 року, 13:33 2743 Оновлено

Сьогодні, 29 січня, на закритому засіданні Уряду розлядають призначення нового очільника Закарпатської ОДА. Преси на цьому засіданні немає.

Однак, як переконує журналіст Віталій Глагола, одне із питань порядку денного – новий очільник Закарпатської ОДА. "Це – Микита Юрійович Михайлюк. Сам родом із Полтави, йому 38 років, спеціалізація – правознавство", – зазначає Віталій Глагола.

Loading...

Читайте також:  Що відомо про нового голову Мукачівської РДА

У 1998-2003 навчався у Національній академії Служби безпеки України. Спрямування – оперативна діяльність. Із травня 2019 року і по сьогодні – Генеральний директор ТОВ "Розумні добрива" у місті Київ.

"Із 2013-го і досі Радник директора UK Granis у Лондоні та керівник проектів у аграрному секторі Азійсько-Тихокенського регіону, – повідомив Віталій Глагола у своєму Телеграм-каналі. – Крім того, 5 років працював у Центральному апараті служби безпеки України".

Як переконує журналіст, Кабмін уже схвалив призначення 38-річного Микити Михайлюка керівником Закарпатської ОДА. Після цього ще має бути Указ Президента про його призначення.

Нагадаємо, попереднього очільника області Ігора Бондаренка Володимир Зеленський звільнив напередодні Нового року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0