Закарпатські нардепи вимагають у Прем’єра призупинити рішення про плату за транспортування газу

Політика  6 лютого 2020 року, 11:33 1783 ДОКУМЕНТ

Серед народних депутатів від Закарпаття вимогу призупинити дію Постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу для населення підписали Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват і Владіслав Поляк.

Абонентська плата за розподіл (доставку) газу для населення викликала чимало обурень серед населення. Громадяни обурені постановою НКРЕКП, згідно якої мають оплачувати ще і транспортування блакитного палива. Жителі скаржаться на несправедливу та непомірну плату за транспортування природного газу, який надається газопостачальними організаціями України для всіх без винятку побутових споживачів.

Loading...

Читайте також:  Чому українці повинні плати за газ, яким не користуються: пояснення міністра

Розмір абонентської плати за транспортування часто перевищує розмір плати за саме блакитне паливо. Нагадаємо, згідно Постанови НКРЕКП № 2080 від 07.10.2019 р. громадяни мають оплачувати за транспортування природного газу по «власних» мережах. Окрім того, в країні повністю відсутній контроль за якістю блакитного палива, що постачається споживачам.

Народні депутати України звернулись до Прем’єра Гончарука з вимогою призупинити дію Постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу та розглянути можливість внесення як невідкладного законопроект «Про ринок природного газу», із змінами та доповненнями в частині запровадження абонентської плати за розподіл (доставку) природного газу. Колективне звернення народних депутатів до Гончарука підписали і народні депутати від Закарпаття: Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват, Владіслав Поляк.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0