Потрібно об’єднатися: місцеве самоврядування має працювати з місцевим бізнесом

Політика  23 березня 2020 року, 15:10 716

"Будьмо єдині у цей непростий час!", – народні депутати від  Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав  Поляк закликають місцеву владу та бізнес до об’єднання зусиль.

"У закарпатців є приємна риса: у разі потреби ми вміємо гуртуватися та підставляємо плече ближньому. У ці моменти загострюється відчуття того, що ми одна велика родина.

Loading...

Читайте також:  Карантин 2020 в Україні: лікар Комаровський розповів, коли він може закінчитися

Зрозуміло, що і сьогодні, у ситуації можливого поширення COVID-19, ми повинні об’єднатися та організувати належну комунікацію для вирішення нагальних проблем", – йдеться у публікації народного депутата Василя Петьовки.

Політик додає: "Закликаю керівництво обласної та районних рад Закарпаття провести зустрічі з представниками небайдужого бізнесу, які мають змогу та щире бажання допомогти нашому регіону.

Переконаний, що якщо кожен із таких підприємців візьме під опіку одне відділення будь-якої лікарні, медики відчують надійну опору для вирішення дрібних та більш важливих питань медзакладу.

Ми не повинні чекати, поки Київ визначиться із так званим представником "великого бізнесу", який зі столиці розглядатиме в бінокль, де знаходяться наші районні лікарні і чим їм можна допомогти.

Закликаємо місцеву владу та бізнес до об’єднання зусиль. Будьмо єдині у цей непростий період! Разом зі мною такої думки і мої колеги Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0