Кулеба і Сійярто зустрілись в Будапешті говорити про примирення

Політика  29 травня 2020 року, 15:02 622

Глава МЗС України Дмитро Кулеба розпочав зустріч з угорським колегою Петером Сійярто в Будапешті, на яку український міністр прибув автомобілем з огляду на карантин. Про це повідомила посол України в Угорщині Любов Непоп. 

"Розпочався візит міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби в Угорщину - перший невіртуальний візит на посаді міністра закордонних справ і перший з часу запровадження обмежувальних заходів у контексті протидії пандемії коронавірусу COVID-19", – повідомила посол на своїй офіційній Facebook-сторінці. 

Loading...

Читайте також:  Експерти визначили "червоні лінії" для України у пошуку компромісу з Угорщиною

Оскільки авіасполучення в умовах пандемії обмежене, Дмитро Кулеба здійснює візит автомобілем, подолавши понад тисячу кілометрів з Києва до Будапешта. Раніше в МЗС повідомляли, що Кулеба та Сійярто приділять увагу підготовці до зустрічі лідерів України та Угорщини, та "вирішенню низки проблемних питань українсько-угорських відносин".

Вони також обговорять подальший розвиток інвестиційної та торговельної співпраці України та Угорщини, втілення інфраструктурних проєктів, шляхи подальшої координації зусиль з подолання наслідків пандемії COVID-19.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0