Голова Виноградівської РДА приховує розмір зарплати

Політика  29 травня 2020 року, 21:30 1028

4 травня 2020 року депутат Виноградівської районної ради Ю. Ліхтей направив запит до місцевої РДА з проханням надати інформацію про розмір заробітньої плати голови Виноградівської РДА та його заступників.

У відповідь на запит районного обранця, голова Виноградівської РДА Василь Кіш надав відмову, посилаючись на абсурдне твердження, мовляв очільник Виноградівської РДА не є суб’єктом владних повноважень.

Відмова Василя Кіша

Варто зауважити, що дії чиновника є перешкоджанням діяльності районного депутата та кваліфікуються правопорушенням визначеним статтею 351 КК України.

Loading...

Читайте також:  6-8 тисяч гривень – це гідна мінімальна зарплата для українців, – заява міністерки

Чи пройдуть правоохоронці цей тест і вручать підозру місцевому чиновнику та чи напишуть про це його колеги журналісти?

Пізніше стало відомо, що дії Василя Кіша з приховування публічної інформації є умисними, адже розмір заробітніх плат заступників голови Виноградівської РДА не може не вражати.

Так, за 2019 рік заступниці Василя Кіша, а саме Наталія Костелеба-Веремчук та Данич Єва отримали в РДА по 491 142 та 518 637 гривень відповідно.

Доходи заступниці Василя Кіша

Таким чином, сумарний дохід двох заступників голови Виноградівської РДА складає 1 мільйон 9 779 гривень!

При тому, що рядові працівники РДА отримують в районі 7 000 гривень.

Читайте також:  5-6 тисяч гривень – це не бідність: Зеленський зробив резонансну заяву стосовно зарплат

Сам пан Кіш на 43 сесії Виноградівської райради вимагав від депутатів прийняти зміни до бюджету району в частині фінансування РДА на покриття дефіциту по виплаті зарплати працівникам у сумі близько одного мільйона гривень!

Для цього район повинен був передати кошти місцевих платників податків у державний бюджет, адже РДА фінансуються саме з головної скарбниці України.

Власне цей дефіцит створив сам голова держадміністрації, адже тільки його заступниці за рік отримали більше ніж він просив на покриття недостачі по зарплатах усього персоналу РДА.

Хоча очільник Василь Кіш й відмовився надати інформацію про власний дохід, чим порушив закон, логічно припустити, що його зарплата не сильно різниться від доходів його заступників.

Додамо, що у квітні 2020 року зарплата Володимира Зеленського склала 28 тисяч гривень. Премій та надбавок Президент за свою каденцію ще не отримував.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
біда 29.05.2020, 22:56
в державі повний дисбаланс в зарплатах, одні сотні тисяч отримуютиь і глобально нич не роблять лиш щоки надувають, а більшість жиє за 3-4 тисячі, а пенсіонери і того ще не мають. Інтересно, чи є бог на небі для сьоі наволочі????