Святослав Вакарчук складає мандат нардепа

Політика  11 червня 2020 року, 13:49 2224

Народний депутат від "Голосу" Святослав Вакарчук заявив про складання мандату нардепа. Про це Вакарчук повідомив сьогодні на брифінгу. "Сьогодні зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата України", – заявив уродженець Мукачева Святослав Вакарчук.

Обгрунтовуючи своє рішення Вакарчук зазначив, що вважає свою місію частково виконаною, адже привів прекрасну фракцію у парламент: нових професійних порядних людей. Однак тепер її завершено. В його подальших планах – освітній проєкт.

Loading...

Читайте також:  Святослав Вакарчук у День свого народження завітав у Мукачево

За словами Вакарчука, "Голос" – хоч і невелика, але дуже впливова фракція в парламенті. Він поскаржився також, що на нього "персонально ллють лайно та дискредитують". За його словам це і "вороги України", і "корупціонери, які хочуть поставити його в один ряд із собою", і так звані "товариші, яким здається, що "Голос" хоче присвоїти собі звання найбільших українських патріотів у парламенті". І все це почалося після того, як Вакарчуку, мовляв, приписали президентські амбіції.

На уточнююче запитання УП, чому він зробив це напередодні місцевих виборів, фактично "закопуючи рейтинг партії в землю", Вакарчук зазначив, що на його думку "Голос" справиться з будь-якими викликами і все буде добре".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0