"Зустріч лідерів України та Угорщини має відкрити нову сторінку у відносинах країн", – Кулеба

Політика  25 червня 2020 року, 15:09 911

Майбутня зустріч прем’єр-міністра Угорщини та президента України готується з метою відкрити нову сторінку в українсько-угорських відносинах. Про це оголосив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками зустрічі з угорським колегою Петером Сійярто, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

За словами Кулеби, сьогоднішня зустріч на рівні міністрів закордонних справ та підписання протоколу за підсумками засідання Спільної українсько-угорської міжурядової економічної комісії, має на меті підготувати майбутню зустріч лідерів країн – Віктора Орбана та Володимира Зеленського, та стати основою для підписання меморандуму між Україною та Угорщиною.

Loading...

Читайте також:  Наступного тижня на кордоні України та Угорщини відкриють усі КПП

"Наша сьогоднішня зустріч – це один з елементів підготовки до саміту на найвищому рівні, зустрічі президента Зеленського і прем’єр-міністра Орбана. Ми виходимо з того, що сьогоднішній підписаний протокол – це один з елементів підготовки до великого підписання меморандуму між Угорщиною та Україною під час саміту (зустрічі лідерів України та Угорщини), який охопить увесь спектр питань двостороннього співробітництва... Наше головне завдання – підготувати зустріч лідерів країн, не зустріч заради зустрічі, а щоб відкрити нову сторінку у відносинах України та Угорщини", – заявив Кулеба.

За його словами, у центрі обговорення на сьогоднішній зустрічі були питання економічної співпраці, торгівлі та інфраструктури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0