Третьякова назвала зарплату депутатів ВР замалою

Політика  19 липня 2020 року, 19:40 Вікторія Коломієць 1318

Народна депутатка від фракції «Слуга народу», голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова вважає замалою заробітну плату парламентаріїв для якісного забезпечення їхньої роботи. «Депутатська заробітна плата вона не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що в реаліях для того, щоб забезпечити роботу народному депутату, вона замала», — вважає Третьякова. Вона уточнила, що депутатам нараховують у середньому 42 тисячі гривень на місяць «брутто», а «на руки» (після відрахування податків) вони отримують 32-35 тисяч залежно від того, чи брав парламентарій відпустку. «Тут дуже якісь цікаві правила нарахування, бо зарплату ми отримуємо раз на місяць, у нас немає авансів. Нас весь час смикають. Це один раз на місяць, місяць пройшов, ти отримуєш її 10-15 числа, не встигаєш якось сформувати свої витрати, для того, щоб це робити», — зазначила депутатка. 

Loading...

Читайте також:  У партії "Слуга народу" припустили, коли закінчиться карантин в Україні

Водночас більшою проблемою вона вважає низькі виплати на організацію роботи народного депутата. Зокрема, досить багато часу займає опрацювання вхідної кореспонденції, чим, за її словами, у європейській практиці займається офіс народного депутата. «Народний депутат мусить мати юридичну підтримку, організаційн. Має бути контроль того, що відображається у ЗМІ. Крім того, має бути особистий помічник, який буде твій розклад [формувати]. На помічників оця сума, яка надається, — 42 тисячі гривень на чотирьох осіб - це замало», — каже Третьякова. На її думку, чинна організація працюючого народного депутата не дає йому можливості «віддати все належне батьківщині під час його каденції».

Нагадаємо, що представник влади заявив, що подекуди в Україні закінчилась "епоха бідності".

Джерело: Громадське
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Федір 20.07.2020, 07:00
За ту роботу, яку бачить народ, гроші ,що їх отримують депутати, вони повинні день-ніч працювати. А якщо їм замала зарплата, нехай їде за кордон у полі працює 12- 16 год. в день і отримає в 3 рази меншу зарплату.