Політична партія «Рідний дім» представила свою команду в Ужгороді

Політика  19 вересня 2020 року, 11:45 4927 ВІДЕО

Команда політичної партії «Рідний дім» представила кандидатів у депутати до Ужгородської міської ради. Молоді, амбітні, досвідчені та впевнені в собі – люди, що твердо вирішили: Ужгороду потрібна команда дії!

Валерій Найман – заступник начальника  управління патрульної поліції в Закарпатській області

Я дуже добре знаю як Олександра Білака, так й інших членів команди. Так склалося життя, що ми співпрацюємо по своєму роду діяльності. Між нами завжди є розуміння. Це група лідерів, які прагнуть змін. Кожна людина тут досягла хороших результатів у своїй діяльності.

Люди, що мають за плечима успішно реалізовані проекти, люди, що знають наскільки важлива стратегія. І що тільки вона допоможе Ужгороду стати кращим. Не випадкові кроки чи ситуативні рішення. Тільки чіткий і конкретний план. І він у команди є!

Loading...

Читайте також:  У ЦВК розповіли, як проходитимуть вибори в умовах карантину

Під час зустрічі команда одноголосно підтримала висунення кандидатури Олександра Білака на пост міського голови Ужгорода. Кажуть це людина дії, яка вміє згуртувати успішних людей.

Надія Дьолог – чемпіонка України, Європи та світу з фехтування на візках

Я мала тісну співпрацю в деяких проектах з Олександром Павловичем. Я знаю його як людину, яка якщо дає слово, то вона його виконує. А це дуже вагомо насправді.

Попереду важка боротьба. Олександр Білак закликав конкурентів проводити її чесно. Каже готовий до дебатів і змагань.

Олександр Білак – лідер політичної партії «Рідний дім» на Закарпатті

Ця боротьба буде не легкою. Я розумію, що уже сформувалася трійка лідерів, куди входжу я, діючий міський голова Богдан Андріів та постійний кандидат на посаду міського голови – Віктор Щадей. І ці кандидати складають достойну конкуренцію. Саме головне, щоб ця конкурентна боротьба була чесною і відкритою. Аби ми змагалися на рівні ідей і команд, а не просто декларували гасла і бренди. + Я готовий до цієї боротьби і однозначно впевнений у перемозі!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0