Очільник області розповів про зустріч міністрів закордонних справ України та Угорщини

Політика  24 вересня 2020 року, 10:46 641 ФОТО

Вчора Ужгород на один день став одним із центрів міжнародної політики. Два міністри закордонних справ – України та Угорщини, обговорювали в Закарпатській ОДА розвиток відносин між двома сусідніми країнами.

"З перших днів роботи в краї я наголосив, що відносини із представниками усіх національностей краю повинні будуватися на засадах взаємоповаги та справедливості. Тому ми слідкуємо, аби райони, де компактно проживає та ж угорська меншина, не були обділені увагою обласної влади. Натомість, хочу подякувати уряду Угорщини, екуменічній службі сусідньої країни, за ту допомогу, яку вони надають Закарпаттю у важкий період епідемії. Цього разу – такі необхідні 50 апаратів ШВЛ, які поступлять у 22 медичні заклади області.

Loading...

Читайте також:  Петер Сіярто в Ужгороді розповів, коли Угорщина перестане блокувати співпрацю України з НАТО

Я дуже радий, що разом із міністрами ми сьогодні багато говорили саме про розвиток: налагодження бізнесових зв’язків, туристичний потенціал, культурні відносини.
Хочеться спілкуватися про те, що нас об’єднує. І таких консолідуючих факторів за тисячолітню історію відносин у нас немало", – зазначив очільник області Олексій Петров.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0