Заява Закарпатської "Свободи" щодо сприяння "слуг народу" поверненню людей Януковича у владу через місцеві вибори

Політика  29 вересня 2020 року, 12:30 1231

На Закарпатті територіяльна виборча комісія зареєструвала кандидатом до обласної ради Владислава Каськіва, який за часів Януковича був Головою Державного агентства національних проєктів. За повідомленням ЗМІ та розслідуванням слідчих, соратник президента-втікача вивів із України щонайменше 400 млн. грн.[1] Очевидно реєстрація настільки одіозного персонажа не може бути здійснена без втручання «Слуг народу» з найвищих кабінетів. «Свобода» застерігає владу від кроку, що може призвести до неймовірного суспільного невдоволення та громадських заворушень.

На тлі заяв Зеленського про мрію провести зимові Олімпійські ігри в Карпатах та балотування до Закарпатської облради ідейного натхненника цього дійства часів Януковича Владислава Каськіва, що перед Революцією гідності кілька років носився владними кабінетами з аналогічним задумом, у суспільства виникає здогад, що реєстрація «втікача» не випадкова.[2] Наразі ТВК зареєструвала його кандидатом у депутати до Закарпатської обласної ради від ОПЗЖ по 6-му Хустському округу. Співпраця «Слуги народу» з ОПЗЖ на всіх рівнях від районів до Верховної Ради свідчить про поінформованість і потурання реваншу з боку політсили Зеленського.

Крім того, очевидності можливої змови додає і зовсім свіжа інформація про брата Владислава Каськіва Олександра, який також фігурує у справах про зникнення сотень мільйонів гривень. Вищий антикорупційний суд України декілька тижнів тому, 18 вересня 2020 року, скасував рішення про заочний арешт Олександра Каськіва, ймовірно, готуючи для нього плацдарм до повернення в Україну.[3]

На сотнях ділянок, скуплених підставними фірмами з оточення Каськіва, планують створити гірськолижний курорт у 5 разів більшим за Буковель.[4] Саме він здатен прийняти олімпійське «свято», яке не встигли реалізувати за часів Януковича.

Ці «дивовижні збіги» наштовхують на висновки, що влада опальним «регіоналам» на Закарпатті треба для просування та реалізації мрії про Олімпіаду в Україні. На жаль, чинна українська влада наслідує не успішні західні країни, а крокує стежкою кремлівського карлика-окупанта, який перед анексією Криму провів у Сочі «цирк» вартістю $51 млрд. Україна може втратити неймовірні кошти, якщо реванш проросійських політиків в Україні не буде зупинений.

«Свобода» намагатиметься всіма можливими способами не допустити прихвостня Януковича до виборів і докладе усіх зусиль, щоб зняти його кандидатуру з реєстрації. Нині Закарпатська обласна організація ВО «Свобода» подала до ТВК скаргу з вимогою зняти з виборів кандидатуру Владислава Каськіва відповідно до п.2 ст. 217 Виборчого кодексу України, де сказано, що організація партії може висунути кандидатом особу, яка є членом цієї політичної партії, або безпартійного громадянина. Владислав Каськів, згідно з даними витягу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, станом на 28.09.2020 року є керівником політпартії Громадська партія «Пора». Відповідно до п.2 ст.6 Закону України «Про політичні партії в Україні» громадянин може перебувати одночасно лише в одній політичній партії. Отже, Владислав Володимирович Каськів не може бути представником іншої політичної партії, крім Громадської партії «Пора».

  1. Професіонали гнізда Каськіва, https://zn.ua/ukr/internal/profesionali-gnizda-kaskiva-_.html.
  2. Олімпійські резерви неадекватності, https://dniprograd.org/2020/09/17/olimpiyski-rezervi-neadekvatnosti_85845
  3. Апеляція ВАКС скасувала заочний арешт брата Каськіва, https://www.slovoidilo.ua/2020/09/24/novyna/ekonomika/apelyacziya-vaks-skasuvala-zaochnyj-aresht-brata-kaskiva
  4. Пристрасті по-Боржавськи, https://transkarpatia.net/transcarpathia/hot-news/133502-pristrast-po-borzhavski.html

Пресслужба Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0