Сьогодні Зеленський озвучить важливе послання

Політика  20 жовтня 2020 року, 09:52 1615

Сьогодні, 20 жовтня, президент України Володимир Зеленський має виступити зі зверненням до українців із трибуни парламенту, в якому зробить акцент на питаннях безпеки держави й окупованих територій.

Журналісти з’ясували головні тези з промови глави держави. Зокрема, Зеленський попросить дотримуватися рекомендацій і вимог щодо боротьби з епідемією коронавірусу, розповість про ініціативу щодо окупованого Криму, пояснить потребу нового економічного підходу для Донбасу, а також розвінчає "зраду" про українську армію.

Боротьба з COVID-19 в Україні

"Рекорди з кількості захворілих фіксуються щодня, на жаль, Україна не виняток. Адаптивний карантин і менш суворі заходи безпеки були необхідні для відновлення економіки. Та це не скасовує елементарні правила. Я хочу звернутися до громадян, які, незважаючи на страшні щоденні цифри, або взагалі не носять маски, або роблять це для галочки. Маска на вашому обличчі – це безпека інших людей. Депутатів це також стосується".

Читайте також:  Президент Зеленський пообіцяв повернути жорсткий карантин в Україні за певної умови

Акцент на питанні про Крим

"Ми створюємо формат "Кримська платформа". Це координація міжнародних зусиль для захисту прав кримчан і деокупації півострова. Я вже предметно обговорив цю ініціативу з країнами Європейського Союзу, Великобританією, Канадою, Туреччиною. Багато хто висловив готовність доєднатися та брати в ній активну участь".

Чому потрібен новий економічний підхід до ситуації на Донбасі

"Уже сьогодні на вільних територіях Донеччини і Луганщини ми будуємо новий Донбас. Сильний, сучасний, безпечний і заможний. Але щоб зробити таким регіон, який найбільше постраждав від російської агресії, потрібні особливі економічні умови. Нам потрібна Стратегія розвитку економіки Донецької і Луганської областей, що передбачатиме податкові і митні преференції, страхування військово-політичних ризиків для інвесторів, арбітраж за міжнародними стандартами. Робота над нею вже почалася".

Розвиток Збройних сил України

"Були фейкові повістки у військкомат, страшилки, що Зеленський розвалить армію. Усе це було. Але є беззаперечні факти. У 2020-му році бюджет на армію став найбільшим в історії України. У часи коронакризи він не зменшився ні на одну гривню. І не розганяйте, будь ласка, зраду, що у 21-му році ми скоротимо кошти на військо. Я не дозволю це зробити".

Нові військово-морські бази

"Ми починаємо будувати, що важливо – не спільно, не у партнерстві, не комусь, а Україна і для України – дві державні українські військово-морські бази для захисту чорноморського регіону".

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0